Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ennyire leadtam a vágyaimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ennyire leadtam a vágyaimat, akkor miért van az, hogy még így is gyakran kapok kigúnyolást, megalázását, elutasítást, tiszteletlenséget a lányoktól?

Figyelt kérdés
De tényleg már úgy leadtam, hogy tök ronda arcú más fiúk által észre sem vett vagy épp ultra dagadt csajoknál is próbálkoztam, de még így sem találtam meg az igazit. Ráadásul utcán még mindig kinevetne tini csajok, persze a jobban kinézők, pedig én hozzájuk se szóltam, meg nem is ismerem őket. Reméltem, ha végre nem próbálkozom szép lányoknál megtörik ez az átok, hogy végre nem büntet tovább a sors, hiszen a saját szintemen próbálkozom. Nem kergetek már átlagos lányt sem, mert ők is gúnyoltak ki, csak a legrondábbakra hajtok, mert megérdemlem.
2013. máj. 16. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, te hova jársz ismerkedni, de én még egyetlen ismerősömet, barátnőmet sem láttam h kigúnyolt volna egy kevésbé előnyös külsejű fiút és nekem sem szokásom, pedig nem vagyunk épp csúnyák.
2013. máj. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mert nincs önbecsülésed
2013. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem, miért történik folyto ez velem, vannak más ronda fiúk, de őket sosem cseszegetik lányok, engem meg folyton megtalálnak, facebookon is szoktak beszólni, hogy ronda vagyok, pedig szerintem vannak azért tőlem csúnyább fiúk is azért vagy legalábbis nem is tudtam, hogy ennyire csúnya lennék, amíg nem kezdtek el gúnyolni középsuliban és azóta is tart ez az átok.
2013. máj. 16. 15:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csúnya vagy, és mint ilyen, a csúnya lányoknak se kellesz. Nekik is jóképű, v legalábbis átlagos pasi kell.
2013. máj. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
te valami kemény önostorozó vagy?
2013. máj. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? Ha tini akkor nem lehet hogy kiközösítettek?Amúgy az ő véleményükre ne adj mert idióták. Akik gúnyolódnak általában egy csimpánz értelmesebb. Én is sok csesztetést kaptam akkoriban. Tőlem kövérebb,rondább csajokkal elvoltak engem meg gúnyoltak.Már ezen túl vagyok. Most már az egyetem nehéz.
2017. máj. 17. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!