Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok volt már olyan pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok volt már olyan pasitok, aki efebofil volt, vagy járnátnok ilyen fiúval, ha megtudnátok ezt róla?

Figyelt kérdés
Efebofil, akinek bejönnek a formásabb 10-14 éves csajok is, de főleg a tini, fiatal csajokra bukik.

2013. máj. 16. 23:02
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
54%
Legalább tudnád, mi a helyes meghatározása... Nézz utána a fogalomnak, mielőtt kiírsz egy azzal kapcsolatos kérdést...
2013. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Amiről te beszélsz, az a hebefília. Csak a tisztánlátás kedvéért.
2013. máj. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

szerintem nekem örökké tetszeni fognak a középsulisok de lehet csak most gondolom így

f19

2013. máj. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
63%
Akinek egy 10 éves lány megtetszik azt ugy megrugdosnam hogy kb fel sem allna utana a foldrol...undorito
2013. máj. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
mennyi csaj válaszolt a kérdésére :D ..s mind mind ontopic hozzászólás
2013. máj. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy hány csajnak volt már ilyen pasija, de kétlem, hogy megkérdeznék a kanjukat, hogy Te figyi! Véletlenül nem vagy efebofil? -,-"
2013. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%
Ezt a sok filiát! Szerintem mindegy, hogy melyiket minek hívjátok. Az az igaz, amit az előbb írt valaki. Aki gyerekkel kezd, azt le kell rugdosni.
2013. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
56%
Egy mondjuk 10-12 éves lánnyal ugyan mit lehet kezdeni, mit lehet neki mondani? Még akár egy 16-18 éves fiú sem nagyon tudna hozzá közelíteni. Mert az egy dolog, hogy hogyan néznek ki, de a gyakorlatban nem tudom azt elképzelni, hogy egy ilyen korú lánnyal bármit is lehet kezdeni, főleg nem egy felnőtt embernek. Lehet, hogy ez a kérdés inkább már a nagyobb, 14-15 évesekre vonatkozik. Ez a dolog amúgy is változó, mert vannak olyanok ezekben a korosztályokban, akik már nem úgy néznek ki, mint ahogyan kellene, idősebbnek tűnnek a koruknál. Ebbe beleszámít az öltözködés is. Ha pedig mégis kialakul valami egy mondjuk 14-15 éves lány és egy nála jóval idősebb felnőtt férfi között, hát ki a fene bánja? Nem az ő dolguk? Majd ők elintézik ezt az ügyet egymás között, vagy a lánynak a szüleivel. Bár a szülők, érthetően nem helyeselnék, ebben szinte biztos vagyok.
2013. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Az is fontos dolog, ami elfelejtettem leírni az előzőekben, hogy ebben a tinédzser meg gyerek időszakban minden év szinte duplán számít, nagy változásokon mennek keresztül ebben az életszakaszban az emberek.
2013. máj. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó!:


Igazad van. Én 18/F vagyok, de még egy 14 éves lánnyal se tudok jó formán mit kezdeni, nem tetszenek, nincs sok téma.

2013. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!