Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit érezhet a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsigulee kérdése:

Szerintetek mit érezhet a srác?

Figyelt kérdés

Van egy velem egy idős fiú(14)és eléggé furcsa velem,nagyon nem tudom hová tenni a viselkedését.Tudja,hogy én szerelmes vagyok belé,és eleinte próbált lebeszélni róla.Az az igazság,hogy azóta kerültünk nagyon közel egymáshoz mióta tudja hogy én hogy érzek iránta.Ő mindig azt mondja,hogy nem érez többet nagyon jó barátságnál,de olyan dolgokat csinál(t)unk együtt,mint ha már egy pár lennénk.Például az órákon nagyon sokszor néz,nem az órára figyel hanem rám.Ha észreveszem elpirul és mosolyog.De nem csak a "szája" mosolyog hanem a szeme is.Nagyon sokszor szólnak a barátaim is,hogy megint engem néz.Lányok közül velem tölti a legtöbb időt,szabadidejében is szokott velem lenni,semelyik másik lánnyal viszont nem.Voltunk egyszer moziban együtt(illetve 4-en) ő,én és 2 másik fiú.Mi egymás mellett ültünk és ott is rengeteg furcsa dolog volt.Ráhajtotta a fejét a vállamra,rám nézett,mosolygott és visszatette a fejét.Érezte és láttam a szemem sarkából,hogy engem néz és nem a filmet.Utána hazafelé menet álltunk az utcán(még hideg volt) és mondta, hogy mennyire fázik a keze.Elővette a sapkáját és a kezére húzta.Mondta hogy nagyon hideg a keze,fogjam meg.Megfogtam a kezét és finoman simogatta a kezem.Még millió ilyen közös pillanatunk volt,szinte nem is emlékszem mindre.Amikor ezek történnek,olyan érzés,hogy megszűnik a világ körülöttünk,és nem számít senki és semmi,csak mi ketten.De 2-szer mondta már,hogy maradjunk csak a nagyon jó barátoknál.Viszont akárhányan nézik kívülről az eseményeket,mindenki azt mondja,hogy totál olyan mint aki érez valamit...Két nagy félelmem van ezzel kapcsolatban,illetve 3:Az egyik,hogy régebben,amikor még nem tudta hogy mit érzek,azt mondta hogy Ő szerinte nem jönne össze olyan lánnyal akivel egy suliba jár.Második félelmem,hogy mi van ha nem meri felvállalni,hogy bír?Mert nagyszájú srác de már tapasztaltam,hogy ha érzelmekről van szó,nagyon félénk.A harmadik pedig,hogy a legutoljára amikor megkérdeztem,hogy valaha lehet-e több akkor azt mondta,hogy egyenlőre maradjunk a nagyon jó barátoknál,és hogy szerinte minden megváltozna,ha összejövünk és szakítunk.Azt mondta,utána már nem lenne a régi a barátságunk soha.És igaza van...De félek,hogy mi van ha csak ez fogja megakadályozni?....Mit gondoltok,szerintetek van esélyem?Mit érezhet a leírtak alapján?

Köszönöm!


2013. máj. 17. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Első körben azt mondanám hogy FAKE kérdés.


De ha mégsem akkor ez a fiú nem meri felvállalni az alakuló mélyebb érzéseit feléd.Fiatalok vagytok,idővel kikupálódtok és ügyesebben kezelitek ezt a dolgot,pláne hogy a fiúk ebben ügyetlenebbek. :D

2013. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fake?Hogy érted?

Amúgy köszönöm a választ!

2013. máj. 17. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!