Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nöknek be jönnek-e az izmos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nöknek be jönnek-e az izmos férfiak?

Figyelt kérdés
Mert nekem NAGYON persze nem az a túl izmos fiúk.Van valami izom fóbiam?nem beteges nagyon?
2008. jún. 17. 20:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Izmos pasi = erős pasi = meg tud védeni = mellette biztonságban érezheted magad. Gondolom valami ilyesmi lehet a háttérben.
2008. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem jó ha egy férfi izmos...nekem bejönnek...nagyon is ;)
2009. dec. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen. Minél izmosabb, annál jobb.
2010. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem jól tud kinézni akár egy elég izmos férfitest is, csak az a divat undorító, ami fiatal srácok körében terjed, hogy vékony, de szálkás mint az állat. Nem tudom, ez mitől jó, már azon túl, hogy divat, és azt ugye sokaknak muszáj követni.
2014. dec. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!