Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a csajoknak sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a csajoknak sok szórakozóhelyre ingyenes a belépés. Én meg fizessek érte, ha csajozni akarok?

Figyelt kérdés

Felháborító!

Most olvastam el ilyen programfüzetet, és minden 2. helyen "a hölgyeknek ingyenes a belépés!"

Ezt mégis hogy gondolják?

Tudtommal nem lehet nemek szerint megkülönböztetni senkit.

Itt pedig arról van szó, hogy aki nő, az mehet ingyen szórakozni, aki meg férfi az meg fizesse csak ki a belépőt.

Mi az, hogy Én fizessek azért, hogy csajozhassak?

Pontosabban, hogy ilyen helyeken csajozhassak!


Fel lehet ezeket a helyeket jelenteni?

Mit képzelnek magukról?



2013. máj. 18. 14:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
68%

ez uzlet, nem arrol van szo, hogy a noknek mindent lehet.

de így csábítják oda a csajokat, mert akkor tobb pasi is megy.ennyi.

2013. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Ezt a kérdést befogom nyújtani a jövőheti országgyűlésen, hogy a szórakozóhelyeken diszkrimináció folyik. Sőt kérni is fogom, a party adót, legyen akár nő vagy férfi az illető. Köszönöm a kérdésedet.
2013. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
29%
Tudod, mindenki egyenlő. De még egyenlőbbek a nők, a gyerekek, az idősek, a kisebbségiek a jog szerint.
2013. máj. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Szerintem is hülyeség, pedig én csaj vagyok (bár nem is járok ilyen helyekre)

Viszont senki nem kötelez arra hogy odamenj. Ha nem tetszik, nem mész, és kész. Nálunk volt egy olyan rendezvény ahova a '93-as születésűek ingyen mehettek be. '94-es vagyok, de nem puffogtam, önszántamból mentem oda, dönthettem hogy kifizetem vagy sem.

Amúgy ez már 1000 éve így van, most tűnt fel? :D

2013. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
65%
Képzeljétek el a fordítottját túl sok a csaj egy bulihelyen és azt mondják, hogy oké pasiknak ingyenes. Kitörne a világháború és jönnének máris a feministák. :D
2013. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
89%
Amennyire tombol benned a szolidaritás és amilyen lovagias vagy, szerintem még úgy sem tudnál csajozni, hogyha mindegyiknek fizetnének érte, hogy bemenjen. Nem hogy így...
2013. máj. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
71%

Előző kommentemre:

- és akkor még finoman fogalmaztam meg a véleményem a kérdéseddel és veled kapcsolatban


Előttem lévő kommentelő (tegnap 20:40):

IGEN!!!! :-D Adtam egy qrva nagy zöld kezet! :-D

2013. máj. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Mert mit csinál a pasi,ha buliba megy? Felöltözik. És a (legtöbb) nő? Szőrtelenítés,fodrász,új ruha és cipő,ehhez illő lakk és smink,harisnya (2,hogy legyen tartalék,ha felszalad),kiegészítők,taxi (mivel amúgy veszélyes). Szerinted ezek után még mire marad pénz?? És a munkahelyeken még mindig kevesebbet fizetnek a nőknek.. Az a pasi,aki ezt nem látja be,és háborog,lakjon még kicsit az anyjával és járjon Babettával..!:-D
2013. máj. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

G*CI! Meghallgatták imáimat!!!!

[link]

2013. máj. 27. 09:57
 30/33 anonim ***** válasza:
Lovagias = minimum átlag felett kereső, mert az alatt ha lovagias vagy akkor egy hétig nem eszel a mai pofátlan árak mellett. Főleg az ilyen gagyi felkapott "szórakozóhelyeken" (nagyobb kocsma amiben zene is van kb - mármint az éppen berúgott emberek arányából ítélve.)
2013. máj. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!