Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a csajoknak sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a csajoknak sok szórakozóhelyre ingyenes a belépés. Én meg fizessek érte, ha csajozni akarok?

Figyelt kérdés

Felháborító!

Most olvastam el ilyen programfüzetet, és minden 2. helyen "a hölgyeknek ingyenes a belépés!"

Ezt mégis hogy gondolják?

Tudtommal nem lehet nemek szerint megkülönböztetni senkit.

Itt pedig arról van szó, hogy aki nő, az mehet ingyen szórakozni, aki meg férfi az meg fizesse csak ki a belépőt.

Mi az, hogy Én fizessek azért, hogy csajozhassak?

Pontosabban, hogy ilyen helyeken csajozhassak!


Fel lehet ezeket a helyeket jelenteni?

Mit képzelnek magukról?



2013. máj. 18. 14:47
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
39%

Tudom nem mostani a kérdés,de reagálnom kell.

28-as kommentelő. Tipikus férfiakat állatnak,perverznek beállító nagyképű,önelégült, egoista nő lehetsz.

Kit érdekel,mennyit készül egy nő buli előtt? Kötelező a nőnek is elmenni oda?

A nőnek egy forintjába nem kerül egy este,ingyen megy el oda ,mert biztos valami barátnő pasija hív egy taxit ahova be potyázhatja magát,megérkezik ingyen megy be,mert a nőknek ingyenes a belépő, belépés után ingyen iszik,mert vagy akció van, "NŐKNEK" vagy jobb esetben egész éjjel meghívják italozni vagy meghívatja magát.

/És még csodálkoznak,ha valami belekerül az italba/.

A munkahelyén ahol a répa tenger közepén van,szintén tövig be van nyalva a nőnek,ahol megint csak minden el van nézve,mert Nő.

A közlekedésben egy ront valamit,szabálytalankodik? El van nézve neki,mert Nő.

A lényeg ti Európai nők el vagytok kényeztetve és ha valami nem úgy van ahogy szeretnétek mélyen fel vagytok háborodva.

2013. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 viktor123456 ***** válasza:
Ne légy fillérbxszó. :-) így nem lesz sose csajod. :-)
2013. aug. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

Te jó ég..!

Lehiggadtál azóta..?

2021. ápr. 19. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!