Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi az, hogy a csajoknak sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy a csajoknak sok szórakozóhelyre ingyenes a belépés. Én meg fizessek érte, ha csajozni akarok?

Figyelt kérdés

Felháborító!

Most olvastam el ilyen programfüzetet, és minden 2. helyen "a hölgyeknek ingyenes a belépés!"

Ezt mégis hogy gondolják?

Tudtommal nem lehet nemek szerint megkülönböztetni senkit.

Itt pedig arról van szó, hogy aki nő, az mehet ingyen szórakozni, aki meg férfi az meg fizesse csak ki a belépőt.

Mi az, hogy Én fizessek azért, hogy csajozhassak?

Pontosabban, hogy ilyen helyeken csajozhassak!


Fel lehet ezeket a helyeket jelenteni?

Mit képzelnek magukról?



2013. máj. 18. 14:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez valamennyire jót tesz a lelkednek, akkor az én ingyenes jegyemet amit nememből adódó kiváltságok jogán megkapnék, én odaadományozom neked. Úgysem járok/tam soha ilyen bulikba, szóval nem sajnálom tőled a jegyem árát.
2013. máj. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

ez van, sok klubban

amúgy így rengeteg csaj van, hogy ez hogyan alakult ki nem tudom, bár van olyan is, ha éjfél után megy, akkor neki is fizetni kell, ezt kell szeretni, sajnos kedves kérdező N

2013. máj. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

"Ha ez valamennyire jót tesz a lelkednek, akkor az én ingyenes jegyemet amit nememből adódó kiváltságok jogán megkapnék, én odaadományozom neked. Úgysem járok/tam soha ilyen bulikba, szóval nem sajnálom tőled a jegyem árát."


Kedves vagy! De most nem azon a 1000-2000 forinton sírok, kit érdekel! Hanem, hogy hogy tehetnek ilyet? Nem lehet megkülönböztetni senkit a vallása, bőrszíne, nemzetisége miatt!

Akkor hogy tehetik meg, hogy azért mert NEM NŐ fizessen????

2013. máj. 18. 14:59
 14/33 anonim ***** válasza:
80%

:)

mondd csak, a nyugdíjasokat is utálod, mert ingyen utaznak? Meg a hat év alatti gyerekeket? Nemhogy örülnél, hogy emiatt több csaj megy oda és válogathatsz. A másik meg, hogy nem kötelező ilyen helyre bemenni, ha nem értesz egyet az üzletpolitikával, akkor ne tömd a zsebüket!

2013. máj. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Lennél nő mi?:-P
2013. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Hát vagy feljelented őket, vagy passzívan nem mész oda.


Normális helyeken nincs is ilyen diszkrimináció. Ott mindenki fizeti a saját részét.

Engem sosem tudtak ilyen marhasággal szórakozó helyre bevonzani.

2013. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:

"mondd csak, a nyugdíjasokat is utálod, mert ingyen utaznak? Meg a hat év alatti gyerekeket?"


Az az életkor miatt van. Kedvezményes, egy nyugdíjasnak többnyire nem 200ezer ft a havi nyugdíja! A rezsit is fizetnie kell! Egy kisgyerek meg nem dolgozik.


De az, hogy "háh, nem vagy nő, perkálj csak!" ez félháborít.

Meg hogy ingyen ihatnak alkoholt?

Behalás!

2013. máj. 18. 15:07
 18/33 anonim ***** válasza:
hát ha ingyen ihat, akkor azt neked már nem kell fizetni :) kész haszon
2013. máj. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
50%
micsoda soviniszta vagy..bemehetnek ingyen, így akarják elérni, hogy minnél több csaj legyen, ha több a csaj, nyilván több fiú/férfi akar menni, hogy megkapja őket, több a bevétel...vegytiszta üzletpolitika...az ingyen piát meg ne sajnáld, ez legtöbb helyen max. egy welcome drinket jelent, kapnak egy ócska vizezett vodkát kb. esetleg fél pohár pezsgőt
2013. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
szerintem is felháborító
2013. máj. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!