Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nekem folyton olyan csajok jönnek be, olyanok izgatnak leginkább, akik szépek, de jellemre felszínesek és emberszámba sem vesznek, mivel nem vagyok egy ritka helyes srác külsőre?

Figyelt kérdés
A tipikus jó kislányok, akik általában nem is szépk, nem vonzanak valamiért. De ezek a szép formás, cicanacis, kamerában pózolós, szép arcú, szép testű csajok, annyira bejönnek, meg kívánom őket, hogy nem igaz.
2013. máj. 16. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
hát erre most mit mondjak? döntsd el melyik a fontosabb számodra. ha az utóbbi, ne lepődj meg!
2013. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mindenkinek a szép lányok tetszenek :D

ha tippelnem kéne, 14 és 18 éves kor között vagy

na félj, majd kinyílnak előtted a világ ajtói (és lábai)

2013. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Marad a faszverés öcsém :D
2013. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Legyél focista azok majdnem mindenkinek bejönnek
2013. máj. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!