Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MAGAS LÁNYOK véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

MAGAS LÁNYOK véleményére lennék kíváncsi. Nektek bejönne egy 189-190 cm magas fiú? Részletek odalent.

Figyelt kérdés

Ahogyan már említettem, jelenleg szinte pontosan 190 centi vagyok [21 éves fiú]. Éppen ezért nekem a magas lányok tetszenek leginkább. Néha nagyon magasnak érzem magam, néha egyáltalán nem. Nem tudom, hogy egy kifejezetten magas lány számára én már elég magas fiú lennék, vagy lehetnék magasabb is. Ezzel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket. A jó hír az, hogy várhatóan még nőni fogok. Életkorom ellenére csak az elmúlt 1 év alatt 3 cm-rel lettem magasabb és még nem hagytam abba a növést. A rokonaim közül már csak egyedül a bátyám az, akire felnézhetek, valamint egyik unokabátyám van ugyanolyan magas, mint én. A többi rokonom szinte kivétel nélkül csak 175 cm, vagy annál alacsonyabb [a férfi rokonaim is]. Így az ő szemszögükből felhőkarcolónak számítok, és mindig azt mondják, hozzám létrával kell felmászni. Én azonban ezt másképp látom. Mindig is szerettem volna nagyon magas lenni, ami többnyire sikerült is, de nagyon szívesen lennék 195 centi, vagy ha lenne rá mód, akár még 250 centi is, hogy a kosarasokra is lenézhessek. :D


Egyszerűen odáig vagyok a magas hölgyeményekért. Számomra ők a legcsinosabbak. Sajnos mostanság elég kevés magas leányzóval találkozom. De amikor észreveszek valahol egy magas lányt a barátjával, szinte mindig azt látom, hogy a fiú vagy ugyanakkora, vagy alacsonyabb a barátnőjénél. Igen, mostanában meglepően sok "fordított magasságú" párt látok, miközben mindenhonnan azt hallom, hogy a magas lányok is magas fiút szeretnének.


Szívesen megismerkednék 175-180, vagy akár 180 centinél is magasabb lányokkal, de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e még növekednem, vagy már a mostani magasságom is megfelel?

A válaszaitokat előre is köszönöm. :-)


2013. máj. 19. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
baz
2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az lényegtelen hogy akarsz-e vagy sem, nem rajtad áll, hogy fogsz-e még nőni. Szerintem elég magas vagy így is.
2013. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

Mintha én írtam volna.


Üdv a klubban testvér! Én is 190 vagyok, de szívesebben lennék 195, mert így a kicsik között lehetünk nagyok, de a nagyok között (+2méter) meg kicsik leszünk.

2013. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én szeretem a magas fúkat, de hozzád kicsi lennék :( 168 cm L
2013. máj. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez nem rajtad áll,de kicsit furán írsz :D
2013. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Na, most akkor az ismerkedés a célod vagy azt akarod tudni, kinek mennyire jön be ez a magasság? Esetleg mindkettő? :D


Én 175 centi vagyok nő létemre és imádom a nálam sokkal magasabb fiúkat mert mellettük nem érzem magam zsiráfnak.

23L


Ha meg ismerkedni akarsz, szerintem próbálkozz be máshol mert itt elég sok az 50 éves munkanélküli perverz fószer, akik erős szeretettel adják ki magukat tinilányoknak. :D

2013. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTJsUGN877NTu4CRKMuRKEai_Xof7gWTfgcaUI3yyyxdQY50ngEdFdC3fxT

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2013. máj. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már most is elég magas vagy egy hozzám hasonló magas lányhoz például...;) de az sem baj ha még nőni fogsz (bár ezt úgysem tudod szabályozni:))

21/L (nem perverz 50-es fószer:))

2013. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetnél magasabb is, vagyis nem azt mondom, hogy a mostani magasságod nem felel meg, hanem ha rád néznék nem tűnnél annyira magasnak, mert én is magas vagyok. 179 cm vagyok
2013. máj. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, nem lennél hozzá kicsi, én is 21 éves, 188 cm magas srác vagyok és volt már 158 cm-es barátnőm...semmi problémát nem okozott a különbség
2013. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!