Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MAGAS LÁNYOK véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tomi-91 kérdése:

MAGAS LÁNYOK véleményére lennék kíváncsi. Nektek bejönne egy 189-190 cm magas fiú? Részletek odalent.

Figyelt kérdés

Ahogyan már említettem, jelenleg szinte pontosan 190 centi vagyok [21 éves fiú]. Éppen ezért nekem a magas lányok tetszenek leginkább. Néha nagyon magasnak érzem magam, néha egyáltalán nem. Nem tudom, hogy egy kifejezetten magas lány számára én már elég magas fiú lennék, vagy lehetnék magasabb is. Ezzel kapcsolatban szeretném kikérni a véleményeteket. A jó hír az, hogy várhatóan még nőni fogok. Életkorom ellenére csak az elmúlt 1 év alatt 3 cm-rel lettem magasabb és még nem hagytam abba a növést. A rokonaim közül már csak egyedül a bátyám az, akire felnézhetek, valamint egyik unokabátyám van ugyanolyan magas, mint én. A többi rokonom szinte kivétel nélkül csak 175 cm, vagy annál alacsonyabb [a férfi rokonaim is]. Így az ő szemszögükből felhőkarcolónak számítok, és mindig azt mondják, hozzám létrával kell felmászni. Én azonban ezt másképp látom. Mindig is szerettem volna nagyon magas lenni, ami többnyire sikerült is, de nagyon szívesen lennék 195 centi, vagy ha lenne rá mód, akár még 250 centi is, hogy a kosarasokra is lenézhessek. :D


Egyszerűen odáig vagyok a magas hölgyeményekért. Számomra ők a legcsinosabbak. Sajnos mostanság elég kevés magas leányzóval találkozom. De amikor észreveszek valahol egy magas lányt a barátjával, szinte mindig azt látom, hogy a fiú vagy ugyanakkora, vagy alacsonyabb a barátnőjénél. Igen, mostanában meglepően sok "fordított magasságú" párt látok, miközben mindenhonnan azt hallom, hogy a magas lányok is magas fiút szeretnének.


Szívesen megismerkednék 175-180, vagy akár 180 centinél is magasabb lányokkal, de elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy érdemes-e még növekednem, vagy már a mostani magasságom is megfelel?

A válaszaitokat előre is köszönöm. :-)


2013. máj. 19. 11:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Dehogynem, rajta is múlik, kevés kálcium és szénhidrát valamilyem szinten gátolja a növekedést
2014. ápr. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!