Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még aranyos rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még aranyos rendes lányok és ha igen akkor hol lehet velük megismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 18:06
1 2 3
 11/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ha még 200x kérdezitek meg, akkor is vannak és lesznek is rendes lányok!
2013. máj. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mordor városában ismerkedhetsz kedves kifejlett ork lányokkal. De, ha pesti vagy , akkor a Blaha környékét tudom ajánlani neked, egy kellemes esti kikapcsolódásra.
2013. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem hisztizni kéne, meg leírni,h unalmas már,h sok ilyen kérdés van, hanem elgondolkodnia a nőknek, magukba nézni, és elkezdeni fejlődni, mert lassan ott tartunk,h a nők riszáláson, tangavillantáson és pózolóson kívül semmire nem lesznek képesek. Aztán 25-30 évesen meg rinyálnak,h mivel belső értékeik nincsenek, a férfiak inkább a 18-20 évesekkel akarnak lenni, hisz agyban is kb. ugyanott tartanak, csak feszesek és jól néznek ki.
2013. máj. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 Pain for Pleasure ***** válasza:
13-aska, köszönöm minden nőtársam nevében az általánosítást. Attól, hogy te csak az ilyen nőket veszed észre, még nem jelenti, hogy nem létezik a másik véglet.
2013. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"13-aska, köszönöm minden nőtársam nevében az általánosítást. Attól, hogy te csak az ilyen nőket veszed észre, még nem jelenti, hogy nem létezik a másik véglet."


Most akkor szépen menj vissza az előző oldalra, olvasd vissza,h ott mit írtam. TÖBBSÉGE. Utána nézz utána, mi az az általánosítás. Kösz. Ja, másik válaszba nem írtam le megint,h többsége. Igen, csak olyanokat veszek észre :D. Minden kérdezhez belökitek ezt a baromságot, nem zavar? Szted ennek van értelme? Vki keres normális lányt, és akkor csak a lotyókat veszi észre? Ha minden kérdezhez beírjátok ezt az ökörséget, akkor se lesz értelme.

2013. máj. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
sajnos már mind elfogyott
2013. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nincs kinn a neved, honnan kéne tudnom, hogy te írtad az előző kommentet, nem te vagy az egyedüli 59%-os.

Ha nem érdekelnének a ribik, akkor nem is törődnétek velük, ehelyett folyton szóba hozzátok őket.

2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Aranyos is vagyok, kedves is, de ki lehet belőlem hozni az hárpiát. :D Úgy szoktam viselkedni másokkal, ahogy ők is velem. Próbálok azon gondolkodásmód alapján tevékenykedni, hogy azt adjam, amit én is elvárok. A lényeg, hogy vannak. :D
2013. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
animékben
2013. máj. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
vannak ...
2013. máj. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!