Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még aranyos rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még aranyos rendes lányok és ha igen akkor hol lehet velük megismerkedni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 18:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Vannak normális lányok. Azt pedig most hogy mondjuk meg, hogy hol???

Hát... neten... vagy ha nem vagy távkapcsolatpárti, esetleg nincs ínyedre a netes ismerkedés, akkor buszon, parkban sétálás közben, suliban/egyetemen... Vagy csak utcán ha leszólítasz pár embert...

Nem minden lány idióta és egyáltalán nem igaz, hogy leragadtak a jó csajok egy idióta bunkóval, mert aki értelmes, az átlátja a helyzetet. Ha kihasználják, észreveszi és nem hagyja magát. És akibe szorult egy kis értelem, keres egy normális fiút. Ha meg leragad egy olyannál, aki veri, aki üvöltözik vele és aki nem becsüli meg, akkor azt mondom, hogy meg is érdemli a csaj!!! És akik leragadtak, azok már értelmesek sem lehetnek... Ezáltal megcáfoltam, hogy a legjobb csajok foglaltak egy bunkó szánalmas alak személyével...

;)

2013. máj. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Shadow.Girl válasza:
Ami azt illeti,nekem van egy aranyos énem is a "gonosszabb" kis egyén mellet.:)
2013. júl. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Vannak még, de ugyanúgy nem tudják, merre keressék a normális pasikat. A kulturált fiataloknak nincs helye ismerkedni. Én is ezzel küzdök.

25/L

2013. szept. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!