Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nagymellű nők miért tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagymellű nők miért tartják olyan nagyra magukat?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a kis mellűek.
2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert sok pasi megbámulja őket a nagy melleik miatt. Gondolom én. Nem saját tapasztalat, nincs nagy mellem:)
2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy mellem van, de én sose tartottam nagyra magam. Te miből vontad le ezt a következtetést?
2013. máj. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
a legtöbb fiú nem is szereti a nagy melleket, szal nincs mért nagyra tartanom magam
2013. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem nagy melleim vannak, és kifejezetten büszke vagyok rájuk, és nem tartom magam nagynak.


Fura, de talán azért jelent ekkora örömet, mert mindenki azzal van, hogy mellek, mellek, mellek, és akinek kicsi van, ugyanolyan rossz szájak illetik, mint azokat, akiknek nem különül el annyira a derekuk vagy van rajtuk 5 kg fölösleg. Na meg a ronda arcomat is ellensúlyozni kell valamivel.


17/L

2013. máj. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazért, amiért a nagy farkú férfiak. :D
2013. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy elég sok csúnya, nagydarab nő is nagyra tartja magát valamilyen oknál fogva. Szerintem nem mellmérettől függ.
2013. máj. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy beképzeltek, csak gyakran kell látniuk azt, hogy a fiúk szinte szemlesütve állnak velük szemben és sokszor kérni kell, hogy néha a szemükbe is nézzenek...
2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem biztos, hogy beképzeltek, csak gyakran kell látniuk azt, hogy a fiúk szinte szemlesütve állnak velük szemben és sokszor kérni kell, hogy néha a szemükbe is nézzenek..."


Miért nézzek a szemébe, ha a feje üres, és a teste az egyetlen értéke?

2013. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!