Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyakorlatilag végem van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakorlatilag végem van. Mit csináljak most? Hogy lehet ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

egyetemen láttam egy csajt aki nagyon tetszik. Igaz beszélni nem beszéltem vele csak köszönünk egymásnak.

Facen olvastam, hogy gratulálnak neki...visszaírt : köszönjük szépen... Mostanában láttam az ujján a gyűrűt. Valószínű eljegyezték. Annyira tetszik a csaj, hogy az hihetetlen. Komolyan mondom rosszul vagyok, hogy elveszítettem, hogy még esélyem se volt. Mit lehet ilyenkor tenni ?


2013. máj. 24. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:

nyomós szappan, sok zsebkendő, sötét és nyugalom....

vagy...amit én csinálnék. nem itt rinyálni. megáll az élet? nem..akkormeg?

2013. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

te aztán rendesen beleélted magad :)


"elveszítettem" - még nem is volt a tiéd..

2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nézd papám ... én valaha az egyetemen egy szakmai gyakorlaton jöttem össze valakivel, akit imádtam úgy, hogy a gyakorlat után volt az esküvője ... volt két szép hetünk
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ezzel már semmit. Max. nézd a seggét ha jó van neki.
2013. máj. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
dobozos tépkedős zsepi, egy üveg whisky
2013. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

mióta jársz egyetemre? láttad a lányt, oké, de akivel van, azzal már régebb óta, talán évek óta együtt vannak, tehát már nem is volt esélyed

szóval lesz még egy pár lány aki az életedben tetszik, de ez nem tragédia, legközelebb tegyél is valamit az ügy érdekében N

2013. máj. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

bejelöltem a csajt, vissza is igazolt hogy ismer.

Ott nincs oda írva hogy eljegyezve, de látom a képeit és abból lelehet szűrni kivel van...nem hittem a szememnek.

11 évvel idősebb palival van..nagy hordó has. szóval hihetetlen.

Még most se tudom elhinni hogy az a csaj ehhez megy hozzá...ilyen nincs.

Én meg verhetem a fejem a falba. Még lehet vmi esélyem ezek után ? Ennyi volt ? Le kell mondjak róla ?

2013. máj. 28. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy lehetetlen
2013. máj. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!