Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! összejönnétek olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! összejönnétek olyannal aki facen kezdeményez, mert élőben nem merne?

Figyelt kérdés

2 opciót is írjatok

tegyük fel ismeritek a srácot valamennyire és úgy hív el, pl: osztálytárs, de nem beszélgettek

tegyük fel, nem ismeritek a srácot, csak látásból, de szimpatikus


a korotokat is írjátok le, meg kb. külsőre hogy milyen csajnak tartjátok magatokat


2013. máj. 26. 12:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
figyelj ha bejönne, mindenképp adnék neki esélyt,ha nem, nem...
2013. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

osztálytárssal nem jönnék össze:/

ha valaki szimpi akkor mindenképpen adok Neki esélyt:)

15/l :D

2013. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha amúgy ismerem, akkor tök mindegy igazából, hol/hogy hív el találkozni.

Ismeretleneknél nem díjaznám.

De az első esetben is annyi történjen a facebookon, hogy megbeszéljük a találkozót, és élőben folytatjuk. Nem szeretek neten ismerkedni vagy közeledni máshoz. :D


19/L

Nem tudom miért érdekel de nem tartom magam jó csajnak, inkább átlagosnak. :D

2013. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én így jöttem össze a párommal, hogy facen beszéltünk 2 hónapot, aztán meg elhívott:) Ennek már fél éve, és látásból ismertem.
2013. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
menj oda hozzá:) L/16
2013. máj. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik és szimpatikus,mindenképpen esélyt adnék a személyes találkozásra.Egy átlagos csaj.
2013. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mennyi bátorság lehet egy férfiban, ha még megszólítani sem mer egy nőt :D Gyökér. Majd felnősz egyszer (remélem).
2013. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
semmi személyeskedés, te gyökér, csak közvéleménykutatást végzek
2013. máj. 26. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:

,,Mennyi bátorság lehet egy férfiban, ha még megszólítani sem mer egy nőt :D Gyökér. Majd felnősz egyszer (remélem)."


Bár úgy kéne kezdeményezned, hogy például 25 múltál, és még nem voltál nővel, emiatt erősen szégyelled magadat, mert a nők 90%-a kiröhög a tény miatt.

2013. máj. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen, mindkét esetben, én tetszek magamnak 22l
2013. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!