Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most akkor mi van? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Akar valamit, vagy nem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
van egy 30 éves pasas, kb. 4 hónapja kijárogatunk, randizgatunk. 3 hete rákérdeztem hogy akkor lesz-e ebből valami komoly, mert én benne lennék, gondolkozási időt kért..rá egy hetére mikor már indulatosabban kérdeztem rá, azt válaszolta hogy inkább maradjunk barátok, ez egészen meglepett, hisz úgy vettem észre többet akar.. namost, ami még érdekesebb, az után hogy lényegében kikosarazott, ugyanúgy bánik velem! ugyanúgy elvisz pizzázni, beülünk kofira meg minden. ti értitek ezt ? megfordult a fejemben hogy talán csak le akar fektetni, de elvetettem az ötletet, mert nem úgy néz ki, mint aki sexuálisan vonzódik hozzám..szerintetek mi lehet ez?:/ miért viselkedik ugyanúgy? ja..és még mindig bókol..csomószor mondja milyen szép vagyok meg minden, de akkor miért nem akar tőlem barátságnál többet?

2013. máj. 26. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
mert nős és fél
2013. máj. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak barátra vágyik. De miért nem kérdezed meg tőle? Nem hiszem, hogy megharagudna érte.
2013. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem akarja tönkre tenni a barátságotokat de vonzódik hozzád ezért nem tud dönteni segíts neki és mond el hogy te szeretnél ennél többet
2013. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha azt mondja szép vagy akkor vonzódik hozzád
2013. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy már egyszer feltettem a kérdést, nem akarok magamból hülyét csinálni, hogy mégegyszer megkérdezem :(
2013. máj. 26. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor mutasd neki ki fogd meg a kezét búj hozzá stb
2013. máj. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!