Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó kislány vagyok, ő meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó kislány vagyok, ő meg csajozós. Mit akar tőlem?

Figyelt kérdés
Én egy visszahúzódó, jó kislány típus vagyok. Csendes stb. 22 éves vagyok és szűz, tehát gondolhatjátok milyen lehetek, de ő meg ilyen tipikus csajozós, lányokat szédítős típus. Mit akarhat tőlem? Mit láthat bennem? 90% hogy csak szexre hajt, de ő sztem a vadabb csajokat szeretheti, nem az ilyeneket mint én...
2013. máj. 23. 12:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ez így nem egészen igaz. Én is szoktam csajozgatni, de ettől függetlenül szeretek tanárbácsi szerepet is játszani... :) 23/F
2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Vess magadra, ha lefeküdsz vele. Csak kúrni akar.
2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
88%

Nyilván szexet drágaság. A fiúk a lányoktól szexet akarnak.

Biztos megunta azt a típust, nem árt egy kis frissítés...

2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 90% hogy a szexre hajt... ;)
2013. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
a kérdések nagy százalékában mikor ez áll fent valószínűleg nem annyira csajozós a pasi mint a csaj hiszi. Engem sok lány hitt csajozósnak pedig rohadtul nem vagyok az, de mégis valahogy annak láttak.
2013. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kell neki egy kihívás, meg egy strigula szűz csajról az ágytámláján.
2013. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
eszedbe ne jusson hozzáérni!
2013. máj. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%
Nem kell általánosítani. Ilyenkor megsajnálom a palikat, mert mindenki mocskos szexéhes dögnek nézi Őket. Nem lehet, hogy a sok csajozás csak álca volt, és valójában letáborozni már egy normális, szolíd, kedves lány mellett szeretne? Hmmm? 22/L
2013. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Feleségszerepre akar, hogy majd te ellátod, és melletted élheti a legényéletét. Kb. ennyi.


Ha eszed van kikerülöd a tagot és elhajtod.

2013. máj. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azt mindenki elfelejti, hogy ha csupán szexet akar a pasi, az is nagyon de nagyon tudna lenni a kérdezőnek.

Szóval miért akarjátok megfosztani őt a jótól??

2013. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!