Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem kellek senkinek? 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek senkinek? 17 eves csaj vagyok . Nem hiszem hogy annyira csunya lennek, kisugarzasommal sincs baj,2 het utan megunnak a pasik .

Figyelt kérdés
ugy gondolom , hogy eleg erdekes, titokzatos vagyok , nem fedem fel magam egybol hogy azert dobjanak , elegem van mar ebbol , nem tudom mit tegyek.
2009. okt. 4. 22:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
oke, milyen korokben ? tenyleg mindent megprobalnek , mert ezt mar nagyon unom .Ez az utobbi srac orvosi egyetmre jar , tanult, inteligens , es megis , ezt en sem gondoltam volna
2009. okt. 4. 23:49
 12/18 anonim ***** válasza:
Olyan pasik társaságát keresd, akivel - legalább részben - közös az érdeklődési körötök. Ez már egy alap a kommunikációra, értelmes közös programra (nem egy sötét moziban ülni és filmet bámulni), máris van egy szál, ami segít tovább alakítani a kapcsolatot. Ne görcsölj, légy laza, engedd el magad. A pasik megérzik (ahogy mi, nők is), ha valaki "nyomul" és menekülőre fogják a dolgot. Ne terheld múltbéle kapcsolatok emlékeivel, tapasztalataival, az megint elbizonytalanítja. Légy spontán, jókedvű, de nem harsány, meglátod, ez mágnesként fogja vonzani köréd a fiúkat.
2009. okt. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%

Figyu, aki ilyen szarságokon akad fel, h neked fontos a védekezés és csak gumival vagy hajlandó, ami teljesen érthető az lenne a baj ha nem, azzal nem érdemes foglalkozni, mert nem kellesz neki semmire, max egy menetre. Hogy nem lehet ennyire tekintettel lenni a másik egyszerű igényeire?

Te meg totális érzékkel húzol bele a legnagyobb marhákba, valami tehetséged van hozzá, az meg hogy valaki mittomén hova jár még nem jelent az égvilágon semmit, sokkal több jólelkű embert találsz az egyetemeken kívül, akiket korán megtanított az élet odafigyelni a másikra.

Szóval neked még van hova fejlődni bőven emberismeret terén.

2009. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Hidd el en sem a marjakat akarom magamhoz vonzani. Valahogy csak ok ragadnak ram , masnak nem kellek .Van egy ismerosom ferfi 30 an felul van es mindig azt mondta hogy majd szerencses lesz egy ferfi nagyon velem , es eleg kulonleges kinezetem van ahoz hogy sokan megkedveljenek es minden pasinak kelljek . Ez nem igy van. A godnolkodasom a 17 eveseket joval felulmulja , elgtobbszor azert megyek mar bele egy kapcsolatba hogy ne legyek egyedul , tudom ez hulyeseg , es midnig mondom hogy na most ez hatha nem ilyen lesz , de ilyen .


Hogyan gondolkodjak maskent? Mondani igy konnyu , de meg is tenni , cselekedni?

2009. okt. 5. 09:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Küldj egy privit, beszélhetnénk...
2009. okt. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

,,A godnolkodasom a 17 eveseket joval felulmulja , elgtobbszor azert megyek mar bele egy kapcsolatba hogy ne legyek egyedul"


Már bocsi de ha a gondolkodásod jóval felülmúlja egy átlag 17 évesét akkor nem mondanál olyat h azért keresel vkit h ne legyél egyedül...Ha nem akarsz egyedül lenni akkor talán keress magadnak barátokat, ne pedig ilyen kis suhanc pasikat akik csak játszadoznak veled.

Ezt most ne sértésnek vedd, de nincs lelki problémád véletlen? Lehet h előbb azt kellene megoldanod és csak azután a külvilágra koncentrálni...

Üdv: Kishercegnő

2009. okt. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
nem , nincs lelki problemam , es kosz de vannak barataim , sok baratom van es nem csak ilyen haver szinten hanem tenyleg ha barmilyen bajban vagyok hozzajuk fordulhatok.
2009. okt. 6. 19:16
 18/18 anonim válasza:
az nem baj ha titkolózol, nem is kell először mindent kiadnod magadból, de azért ne vidd túlzásba, mert akkor nem fogod érdekelni, és elérhetetlen leszel.
2009. okt. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!