Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok törve. A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok törve. A legjobb barátnőm rámozdult arra a srácra aki a szívem csücske. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és szeretem. A barátnőmnek folyton csak róla beszéltem, hogy mennyire imádom, a lány azt mondta, neki egyáltalán nem tetszik, de pár napja beszélgetnek és kiderült, hogy mégis. Azt mondta, miatta nem csinál semmit, de még csak lelkiismeret furdalása sincs. Két napja sírok folyamatosan, hogy hogy tudott így hátba támadni...

2013. máj. 27. 21:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele gyökér, 15 voltam, tetszett egy srác neki, de aztán a srácnak én tetszettem. Végül nem lett belőle semmi. Nemrégiben visszautasítottam egy másik srácot, csak miatta, mert nem akartam megbántani...
2013. máj. 27. 21:39
 12/23 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, önbecsülési problémájuk van. Rivalizál veled, meg akarja mutatni, hogy ő a jobb mindenben.

Nem is a fiú a lényeg, mert lesz másik. De az ilyen emberben nem bíznék, nem tartanám a barátomnak.

Én megszakítanám vele a kapcsolatot. A fiút meg hagyd, veszett fejsze nyele. De legközelebb tényleg ne áradozz a barátnőidnek a neked tetsző fiúnak, mert sajnos sok ilyen van.

2013. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
mozdulj rá te is
2013. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak hazudott neked, mikor azt mondta nem tetszik, lehet ő is róla álmodozott titokban és hallgathatta az ódákat, amit róla zengtél. Én nem haragudnék rá a helyedben, ha a közös a vonzalom kettejük(ez esetben jó, hogy nem jött össze veled és aztán szakít a barátnőd miatt) között akár fejre is állhatsz, ez nem egy olyan dolog, ami irányítható, a szerelem kiszámíthatatlan.
2013. máj. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
De köztünk szerelem volt első látásra, ők pedig még nem is találkoztak! 3 napja beszélgetnek összesen.
2013. máj. 28. 12:28
 16/23 anonim ***** válasza:
Baromira szerelmes lehet beléd a srác, ha a barátnőddel kavar...
2013. máj. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem kavarnak, a lány nyomul. Mondom, hogy még nem is találkoztak.
2013. máj. 28. 13:23
 18/23 anonim ***** válasza:

Na ne már, hogy a szerelmet nem lehet irányítani.

Nem hajtok rá arra a fiúra, aki tetszik a barátnőmnek.

Én jól megtépném, aztán nem állnék vele többet szóba.

2013. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Akkor hol a probléma? Bár nem értem, hogy a te lovagod miért flörtöl a barátnőddel, ha annyira szerelmes beléd.
2013. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
A hangsúly azon van, hogy mit csináljak a lánnyal, illetve hogyan lehetnék jobb mint ő?
2013. máj. 29. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!