Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Össze vagyok törve. A legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok törve. A legjobb barátnőm rámozdult arra a srácra aki a szívem csücske. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik és szeretem. A barátnőmnek folyton csak róla beszéltem, hogy mennyire imádom, a lány azt mondta, neki egyáltalán nem tetszik, de pár napja beszélgetnek és kiderült, hogy mégis. Azt mondta, miatta nem csinál semmit, de még csak lelkiismeret furdalása sincs. Két napja sírok folyamatosan, hogy hogy tudott így hátba támadni...

2013. máj. 27. 21:01
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

elmesélek vmit vond le belőle atanulságot.

egy baráti társaságban hárman voltunk barátnők+két srác.én szerelmes voltam az egyikbe és egy véletlen során az a srác tőlem kérdezte meg,hogy az egyik barátnőmnek van-e valakije,hirtelen köpni-nyelni se tudtam,aztán megmondtam tudtommal nincs..összejöttek..én meg csak jóképet vághattam hozzá.néhány hónap múlva a csaj megcsalta a srácot meg vígasztalhattam..a barátnőmre megharagudtam,szóba se álltunk már.pár hét múlva megírtam a srácnak az érzéseimet...pár hétig nem találkoztunk,nem jelentkezett..aztán végleg elsodort minket egymás mellől a sors,már a másik barátnőmmel is egyre ritkábban találkoztunk.eltelt jópár hónap,talán egy év is mikor újra találkoztam a barátnőmmel beszélgettünk és véletlenül elszólta magát,hogy volt akkor válaszlevél csak eltünt...meg az is kiderült hogy ők ősszejöttek.

egy világ omlott össze bennem,milyen barátnőkkel áldott meg az ég.ennyi volt mindegyiket elvesztettem....nagy szerelem volt a mai napig sokszor eszembejut pedig már 20éve....

2013. jún. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
két no kozott sosincs baratsag! foleg ha egy pasirol van szo
2014. jún. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Én egy hasonló eset miatt gyűlöltem meg az egyik "legjobb" barátnőmet... Ő előbb volt belé szerelmes, és a pasit nem érdekelte a barátnőm, de aztán nem tehettem róla, de én is belezúgtam, és mi meg elkezdtünk találkozgatni... A barátnőm jóba volt az ő baráti társaságával, és kábé megtiltotta, hogy menjek, meg satöbbi... Undorító módon viselkedett, tudnék még mesélni... Ha odajön hozzám, hogy ne találkozgassak vele, mert rosszul esik neki, akkor megtettem volna érte, de amiket csináltam velem... Azóta már nem foglalkozok vele, de sajnos osztálytársak vagyunk... Egyre jobban rájöttem, hogy minden téren gusztustalan egy ember.. :)

Neked gondoltam azóta már megoldódott.. Mi lett a vége?

2014. aug. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!