Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mostanában minden nap több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában minden nap több emberrel is randizom, abba kéne ezt hagynom vagy ez nem baj?

Figyelt kérdés

Eddig az elmúlt pár évben komoly kapcsolatban voltam, és mióta szakítottam, nagyjából mindenki próbálkozik nálam. Persze ez kicsit túlzás, de gyakorlatilag az összes férfi ismerősöm rám startolt, meg nyilván sok új ember is, és most gondoltam kihasználom az alkalmat, ismerkedek.

De még így is hogy lemondok sokat, még így is minden napra jut több randi is, van akikkel többször is elmegyek, van akikkel nem úgy alakul ahogy terveztem ,aztán nincs több. De már kicsit kezd sok lenni, és nem fér az időmbe, meg egyébként is, fura érzés, hogy egy nap több emberrel csókolózni például. Szerintetek lehet, hogy ezt nagyon megszokom és nem tudok már majd visszatérni a normális kerékvágásba, ha megint lesz egy kapcsolatom? Vagy most csak érezzem jól magam és ha lecseng ez az egész, akkor olyan leszek mint régen.

(Le szoktam szögezni, hogy én most több emberrel is ismerkedem egyszerre, szóval nem áltatok senkit.)


2013. máj. 28. 03:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak akkor van rendjén ha a pasikkal is tudatod, hogy ez nálad most csak egy játék, és hogy nincs egyedül a delikvens. Ha ráakadsz egy komolyabbra, lenyugszol és maradsz egynél. Addig meg egészségedre! Csak becsületesen!
2013. máj. 28. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd abba
2013. máj. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem annyira nem nagy baj, én túl fogom élni szerintem :D De rendes tőled, hogy aggódsz, köszi :)
2013. máj. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gáz... ribancos! Egyszerre csak egyet!! :S

Mondjuk ha le szoktad szögezni, és így is belemennek, akkor oké, de nekem nem vagy szimpatikus... :/

2013. máj. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedj, barátkozz, de ne csókolózz mindenkivel!°°
2013. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Asszed peace van, de a hpv sz@r, és beszerezni pontosan így lehet a nagy számok törvényével. Mert áá ő tuti nem. És de.
2013. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!