Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tolem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Regota ismerek egy fiut,mindig is szimpatikus volt szamomra,s ugy gondolom ez az erzes kolcsonos volt.Sokszor irt uzenetet,beszelgettunk..Eljott hozzam,megtorten az elso csok,ott toltotte az ejszakat,de kozoltem vele,hogy nem fogok vele lefekudniez igy is tortent.Eltelt fel ev,idokozben beszelgettunk sokszor irt ram,tobbszor mint en,meg is kerdezte,hogy en miert nem keresem ot,nem akartam olyan lenni,hogy ugy tunik futok utanna.Nagyon megkedveltem,s nemreg ujra eljott hozzam,nagyon jol ereztuk magunkat,s ugy ereztem,hogy megteszem azt,amit elozoleg nem akartam elsietni,nos,lefekudtunk...O volt a masodik,akivel megtortent.Eltelt 3 nap,s azota 1 x irt,nem tudom most mi tevo legyek?!Irjak neki,es kerdezzem meg,hogy neki csak ennyit jelentett ez az egesz?Vagy varjak meg,ha fontos vagyok neki akkor megkeres?Nem vagyok ehhez hozzaszokvaTippek?

#ebbol
2013. máj. 28. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ezt mi nem tudhatjuk, de én beszélnék vele a helyedben
2013. máj. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen úgy feküdtél le vele, hogy nem jártatok. Ez van.

Beszélj vele, hogy te komolyabbnak gondolod a dolgot, mint látszik. Ő sem egy gondolatolvasó.

2013. máj. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

és ha ő is ugyanerre gondol?

akkor mi van? :D

hogy neked is csak ez volt a lényeg,hogy dugj vele és nem írsz rá :D

2013. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nekem nem ennyi volt a lenyeg,es nem is terveztem,csak ugy megtortent...
2013. máj. 28. 14:32
 5/6 A kérdező kommentje:
felek ra irni,felek a valasztol,nem ugy ismerem mint aki ki akart volna hasznalni,de akkor miert nem ir?
2013. máj. 28. 14:32
 6/6 anonim válasza:
most ha ráírsz abból mi baj lenne? SEMMI!
2013. máj. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!