Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiú megölel, csomót beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiú megölel, csomót beszélgetünk, rólam mesél az osztálytársainak. Mi a fenet akar tolem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Hat egy eleg fiatal lany vagyok mondjuk ugy 14 even alauli,van egy fiu akit mindg ismertem es beszelgettunk viszont most szunetbe odajon hozzam megolel csomot beszelgetunk rolam mesel az osztalytarsainak es az osztalytarsai kiabaljak hogy csokoljon meg oke ez minden oke csak hogy nekem nem tetszik es meg van egy nagy problemea joval idosebb nalam kb 6 evvel de meg nem mondott semmit hogy akar velem jarni nem tudom szerintetek mit akarhat?
2008. febr. 22. 17:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Majd elfelejtettem olyan kozel jon hozzam es ugy nez ram mind ha le akarna smarolni SEGITSETEK!
2008. febr. 22. 18:04
 2/12 anonim válasza:
100%
Szija Bitti járni akar veled..:D mondmeg neki h nekednem jőnbe és kécc...:D
2008. febr. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Járni akar veled. De nyugodtan mond meg neki, hogy nem akarsz tőle többet, mint barátság. Ne menj bele semmi olyanba, amit te nem akarsz!
2008. febr. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Javaslom, ezt a kérdést tedd fel neki is, hasonlóan, ahogy ide leírtad! Azt hiszem, ez a legegyszerűbb megoldás... :)
2008. febr. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
OOOO en felek neki megmondani!Adjatok mar tanacsokat ,es az elozoket is koszonom!
2008. febr. 23. 08:05
 6/12 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerűen ha komolyra fordulna a dolog mondd meg neki, hogy te fiatalnak érzed magad egy kapcsolathoz, és különben is a szerelem múlandó a barátság örök...

Ha nem mersz vele beszélni nincs jobb ötletem.

2008. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy járni akar veled,csak túl fiatal vagy s tapasztalatlan hogy tudd mi miért s hogyan van!Nem tudod még kezelni a dolgokat!De majd megtanulod idővel...Sok tapasztalatot fogsz majd még szerezni még az életben.Annyit hogy már azt is tudni fogod hogy mit akar a pasi ha már rád néz vagy szól,mond valamit...

Ha nem tetszik a srác,beszélj vele komolyan s mond meg hogy ne haragudjon de csak haver akarsz vele lenni semmi több...

2008. febr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
helyedbe többször mondogatnám neki,h milyen jó h haverok vagytok:o))) mindig kilépnék ha közelebb akar lépni hozzám,meg ilyenek...sőt egyenesen közbe más pasikat bámulnék, és mondanám, de helyes sráácc....
2008. febr. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aszt hiszem kezdek belezugni.....
2008. febr. 25. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Abba a srácba, aki elvileg neked nem tetszik? :O Érdekes sztori... de mesélj :D
2008. febr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!