Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bejövök neki? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki? Van esély hogy többet akar? 14/L

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja bejelölt egy srác Facebookon (nem kell az oltogatós komi nem szoktam amugy ott ismerkedni) , akivel nem voltak közös ismerőseink sem , de nem lakik túl messze. Ráirtam honnan ismerjük egymást (gondoltam semmit nem veszíthetek) és valahogyan nagyon jól beszédbe elegyedtünk. Még aznap elkérte a számom, de én nem adtam meg akkor neki . Azóta mindennap beszélgetünk , és vannak egyfajta 'célozgatások' is. Késöbb mikor megadtam neki a számom, másnap felhivott és 2 óra hosszáig cseverésztünk egymással telefonon mindenféléről( nem lesz nagy a számla mert van neki valami ingyen perces cucca xdd) , meg azis előfordult már többször is , hogy suliszünetekben SMS-eztünk egymással, vagy éppen egész álló nap.>.<Meg pár napja felhivott megint , akkor is majdnem 2 órát beszélgettünk.

Múlthét elötti szombaton találkoztunk személyesen , és azon is jól elvoltunk egymással , meg egy csomót nevettünk meg volt 1-2 célozgatás .. Miután elváltunk nem telt bele 2 óra és küldött SMS-t hogy '' Szia :D Hazaértél már? :P '' és majd most szombaton újra találkozunk (előbb akartunk de rossz idő volt) De a tali után kb. estig SMS-eztünk pedig előtte együtt voltunk kb 4-5 órát.Mindig felváltva keressük egymást , és mindenben megértjük egymást meg van egy csomó közös pontunk .:)) Megdícsérte a hajam már nem egyszer , kért tőlem tabló képet , meg hogy ez meg amaz a milyen jól áll nekem.:Álmodott is már velem.. A fiú amúgy 16 éves.

Próbáltam csak a lényeget leírni , de akit érdekel több annak írok még privátban erröl az egészről. Nekem ő eléggé bejön olyan aranyos meg érdeklődő mindig , és olyan kedves dolgokat mond. Mindig rá gondolok .. Szerintetek érdeklem őt úgy/bejövök neki?



2013. máj. 28. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé egyértelmű
2013. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 walk w1th mee ***** válasza:
1értelmű,mintha magamat látnám srác helyében amikor tetszik egy csaj és jól elvagyunk:)
2013. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Juj nagyon köszi a válaszokat :)) azt hittem senki nem olvassa el mert hosszu lett...Az a helyzet hogy nem szeretném elbízni magam meg amikor találkoztunk akkor is végig keményen zavarban voltam .. mintha elszállt volna minden bátorságom mikor melgáttam. És félek hogy valamit elrontok vagy nemis tudom.
2013. máj. 28. 18:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell itt félni tök egyértelmű a helyzet szerintem hogy bejősz neki . :)16/F
2013. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy bejössz neki :) Félni meg felesleges.
2013. máj. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jaja, nekem is bejössz, amíg zsák van a fejeden és smile van oda rajzolva.
2013. máj. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :) Nekem először van ilyen és valószínű azért vagyok bizonytalan..

Utolsó te meg retard vagy xdddd

2013. máj. 28. 18:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Tetszel neki:DD
2013. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
fél vesémet kirugnám a helyéről csak hogy a korodbeli összes csaj ilyen lenne.
2013. nov. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó ezt hogy érted?xdd Szerintem nem írtam semmi különöset. Még egyszer köszönöm a válaszokat ! :) Igazatok volt, tényleg tetszettem neki sőt.. És összejöttünk, még mindig együtt vagyunk :))
2013. dec. 28. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!