Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék továbblépni?

Figyelt kérdés

Meglehetősen tetszik egy lány. Régebbről ismerem, és mindig elég jóban voltunk, de sosem volt semmi komoly. Nekem mindig is tetszett, csak egy időben nem találkoztunk rendszeresen (más suli miatt), így kb. vége is lett mindennek. Most ismét egy suliba járunk (ő egy osztállyal alattam), és megint jókat beszélgetünk, mint régen.

Én azonban szeretnék továbblépni, szeretném ha több lenne kettőnk közt. Nemrég elhívtam moziba, igent mondott, aminek nagyon örültem. Ennek ellenére nem vagyok biztos abban, hogy vajon én is tetszem-e neki, vagy csak baráti alapon gondolja (mert nyilván szimpatizál velem, egyrészt ha ilyen jóban vagyunk, másrészt ha eljön velem moziba, kettesben). Szóval azt nem tudom, hogy ez most randi lesz-e, vagy csak egy baráti program? Én természetesen randiként gondolok erre, de nem tudom ő mit érez.


Várom az ötleteiteket, javaslatokat! Kérlek segítsetek! 15 éves vagyok. :)


2009. okt. 5. 23:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Az kimaradt, a lány most lesz 15.
2009. okt. 5. 23:48
 2/8 anonim ***** válasza:
hát haver nem akarlak elszomoritani, de a válaszodból lerí, hogy ez csak baráti mozizás lesz. te egyértelműen a barát kategóriába tartozol már, semmi esélyed, hogy úgy nézzen rád, mint férfira. ha tetszik a csaj, akkor megismerkedés után max pár hétig lett volna esélyed, utána megszokja a jelenléted és "impotens" leszel számára.
2009. okt. 6. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán kicsit ferdít a megfogalmazás. A kapcsolatunk nem mély, csak egyszerűen ismerjük és bírjuk egymást. Erre szerintem lehet építeni, vagy ennyire tévednék?
2009. okt. 6. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálkozni szabad.Vagyis,ha ott vagytok a moziban és nézitek a filmet,akkor lassan fogd meg a kezét és nézz rá.Ha nem húzza el,akkor mosolyogj rá.Ha vissza mosolyog,akkor már beljebb vagy.Esetleg megsimogathatod is az ujjait,az még "intimebb".Fontos,hogy a randi végén kérdezd meg,hogy eljönne-e veled még valahova majd. Találj ki addig egy új helyszint.Pizzázás vagy bármi.Hidd el,nem hülye a csaj és venni fogja a lapot,hogy itt most nem barátkozás folyik,hanem többet akarsz.Ha bejössz neki,akkor igent mondd és hurrá van.Ha nem jössz be neki még akkor is mondhat igent,de valószinüleg mondani fogja,hogy csak barátként,hisz a moziban a kézfogásról már rájöhetett,hogy te többet akarsz.Nem tudom elég érthetően fogalmaztam-e,de remélem sikered lesz :)))
2009. okt. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. Köszönöm szépen hogy válaszoltál, sokat segítettél. A moziig lesz egy kellemes sétánk, meg persze utána is, hazafelé. Közben azért majd próbálok neki jelezni, igyekszem mélyen a szemébe nézni, azt szokták mondani ezt a lányok már betudják egy jelként. Viszont az, hogy megfogom a kezét, valóban elég egyértelmű ahhoz, hogy megtegyem, és ezzel lépjek is egy nagyot.

Mégegyszer köszönöm!

2009. okt. 6. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Vagy inkább soha többé ne bénázz mozival. Az nem jó randinak. És ha elhívsz egy lányt akkor döntsd el hogy randi vag nem. A randi szót pedig felejtsd el mert a lányok sokszor allergiásak rá. Hívd inkább találkozásnak csak így egyszerűen. Nézz utána mi a PUA jelentése és sok ötletet találsz.

Jakomo 25f

2009. okt. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én el tudom dönteni, a kérdés az, hogy vajon ő is?
2009. okt. 6. 11:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom, mi a probléma a mozival, így első alkalommal. Ahogy említettem, előtte és utána is lesz egy sétánk, az alatt bőven fogunk tudni beszélgetni, a lányt pedig már ismerem annyira, hogy ne a "mi a hobbid?" kérdéssel kelljen untatnom.
2009. okt. 6. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!