Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátom a régi szerelmemmel randizik?

Figyelt kérdés
Igaz az enyém reménytelen szerelem volt, de szarul esik a haveromtól :(
2009. okt. 6. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Én a helyedbe törölném vele minden kapcsolatott

az ilyen ember nem haver!L/25

2009. okt. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mást nem nagyon tudsz tenni, mint hogy eltávolodsz Tőlük. Nem hiszem, hogy a kedvedért szakítanának majd, Te meg csak megsebzed magad.
2009. okt. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szakításotok után kezdtek el randizni?mert akkor szerintem sok mindent nem tudsz csinálni,oké szarul esik.de ez van.Ha a barátod fontos akkor nyelsz egyet és elfogadod vagy megszakítod a barátságotokat.De ér egy csaj ennyit?
2009. okt. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azért vagytok barátok, mert sok "közös" van bennetek, nem? :) De igaz!
2009. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyél hülye és ne kínozd magad azzal hogy végignézed ezt vagy hogy gyertyát tartasz nekik. Szakítsd meg a kapcsolatot a haverral. Sz@r ügy de néha meg kell tenni amit meg kell tenni. Vagy ha nagyon ez a célod szenvedj és reménykedj abban hogy vet a lány egy pillantást rád.

Mert ez lesz ha nem teszed meg amit kell. Ez nem bunkózás vagy aminek neveznéd, csak egy nyers valóság.

Ha nagyon akarod hogy ne romoljon meg a barátság akkor mondhatod a havernak hogy nem volt szép tőle amit tesz ha tudja hogy mennyire oda voltál a csajért és ne ütközzetek amíg a csajjal van. Gyengébb megoldás de szükséges.

Jakomo 25f

2009. okt. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Te most mit foglalkozol a másik ügyeivel, öreg?
2009. okt. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

Ha te nem bírtad sokáig a csajjal ő sokáig fogja?A barátokban általában közös tulajdonságok vannak.Szépen kivársz...:) 17f


Nem te jársz vele,hanem a barátod.Fogadd el."reménytelen szerelem volt"

2009. okt. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sztem nem tudsz semmit nem csinálni, el kell döntened, h mennyire bánt, el tudod-e viselni a közelségüket, ha nem, akkor lehet h az a legjobb ha nem találkoztok.

Hidd el, nekik sem ez a legjobb helyzet!Én is voltam hasonlóban. A régi nagy szerelmem legjobb barátjába+lakótársába szerettem bele, igaz addigra már eltelt 2 év a szakításunk óta, de akkor is... Mindenkinek kellemetlen volt pl ha ottaludtam...(nem is fordult pont emiatt túl gyakran elő) De nem direkt alakítottuk így, egymásba szerettünk. Kulturáltan meg tudtuk oldani szerencsére. Sok sikert, nem irigyellek.

2009. okt. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én volt legjobb barátom a volt barátnőmmel jött össze, igaz csak egy éjszaka erejéig...az a lány volt kb a mindenem, csak túlságosan különböztünk ezért szakítottunk. Lényeg, hogy a haver minden érzésemről tudott és mégis... Na, akkor beszéltünk utoljára.
2009. okt. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

De én nagyon szeretem a haveromat. Sokkal jobb ember mint én.

És így legalább ő is meg a lány is boldog.

2009. okt. 7. 23:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!