Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen hosszú járás után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hosszú járás után mennél el egy sráccal közösen nyaralni?

Figyelt kérdés

Nem méterben kérem megadni :)

Pár közös hét után normális lemenni a Balatonra 3-4 napra, vagy korai?


2013. máj. 30. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Balatonra 3-4 nap, akár első randinak is elmegy...


Mi az exemmel egy 21 napos ibáriai körútra 1 hónaposan mentünk...

2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

attól függ hány éves vagy.

én nem tudom, várnék egy-két hónapot, persze az is fontos, hogy milyen gyorsan haladok vele, meg hogy előtte ismertem-e.

2013. máj. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a férjemmel annó 2 hét után voltam wellness hétvégén. Felnött korban nyugodtan lehet menni szerintem. Tini korban még nem feltétlenül, főleg ha nem vagy tapasztalt.
2013. máj. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenki véleménye érdekel, de leginkább a 16-18 éves korosztályé.
2013. máj. 30. 22:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 19 vagyok, én írtam előbb, hogy várnék 1-2 hónapot. A szüleid elengednének? Egyébként ha le akarsz feküdni a fiúval azt bármikor meg tudod tenni, csak ne az legyen, hogy beleéled ott magadat, lefekszel vele, aztán hazajössz és szakít, mert az valami hihetetlen rosszul tud esni.. Sajnos félig-meddig velem is hasonló történt..
2013. máj. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én srác vagyok, de nem ilyen célom lenne mint amit leírtál.

Azért érdekel ez az együtt töltött idő, mert most mozgalmas nyaram lenne és huzamosabb ideig nem leszek itthon, hogy becsajozzak és gondolom olyan lányt nem találok ebből a korosztályból aki friss járás kezdete után pl 1 héttel jönne velem Füredre :)

2013. máj. 30. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:

De most nem értem.:D Szóval nincs barátnőd még?

Ha nem leszel itthon huzamosabb ideig, akkor miért akarsz becsajozni? várd meg, míg hazajössz, mert az egyikőtöknek sem jó, ha összejöttök, nyaraltok is egyet, és itthagyod 2 hónapra.. szenvednétek csak.

2013. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 órás ismeretség is elég lenne.
2013. máj. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ha fizetted a benzin költségét, akkor rendben van. De ha nem akkor mehetsz az ócska vonattal.
2013. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!