Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért akar sok tipikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok tipikusan unalmas, ezernyi gondot problémát cipelő, szegény pasi is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mi értelme ennek?
2013. jún. 1. 13:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
67%
Na én épp ezért nem akarok mert a legtöbb nő ilyen mint te
2013. jún. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a tipikus unalmas, ezernyi gondot problémát cipelő férfiak is szeretnének egy társat, akivel megoszthatják öröömüket bánatukat, akivel este összebújhatnak otthon, aki mellett nyugalmat talál.


Valószínű ők sem voltak mindig unalmasak, nem voltak tele problémákkal, egyszerűen csak olyan időszakot élnek.


Én inkább az önsajnáltatást nem szeretem, hogy sokszor olyan dolgokért sírnak itt egyesek, és ha tanácsolunk tényleg valami hasznosat, akkor azt meg se hallják, csak szidják a női nemet tovább. Nem mellesleg azt is utálom ha a férfiak szidja valami önsajnálatban úszó liba.


Embereld meg magad, állj talpra és máris nem egy szerencsétlen ezernyi gonddal rendelkező unalmas senkit lát az ember.


Kérdező, majd ha épp neked nem lesz munkád, társad, semmi jó nem jön össze, ellenben minde szart a nyakadba kapsz, majd akkor gondolkozz el a saját kérdéseden.


22N

2013. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
*férfiakat.
2013. jún. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!