Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék olyankor tenni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék olyankor tenni, ha találkoztam egy lánnyal többször is, de nem lettem belé szerelmes? Többször volt csók, de nem éreztem, hogy beleszerettem volna.

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy nem akarom elsietni 2 hét alatt a kapcsolatot, mivel próbáltam még beleszeretni .Most azon sértődött meg, hogy nem jöttem vele össze az első 2 hétbe, de nem akarom, hogy megbántva érezze magát emiatt.Mit csináljak most vele? Hagyjam vagy próbáljak bocsánatot kérni a semmiért? 16/F
2013. jún. 2. 00:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért is mentél bele egy "kapcsolatba", ha nem is szeretted a lányt? Egyébként meg miért kérnél bocsánatot, mond meg neki, hogy nem szereted (ha te kezdeményezted a kapcsolatot, akkor szégyelld magad és akkor bocsánatot is kérhetsz, bár ahogy leírtad a helyzetet nekem nem úgy jött le, hogy ez a helyzet)
2013. jún. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!