Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fontos. Segitenétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Powerpocok kérdése:

Fontos. Segitenétek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 17 F vagyok. Sok barátnőm volt eddig, de most egy olyan jött, akit valahogy nembirok felszedni. Mielőtt valaki kérdezné, nincs kangörcsöm, én a csajt szeretem, és vele akarok lenni. Soha nem is voltam senkibe enyire szerelmes. Ami a legjobb, anyit tudok hogy bejövök neki, de most nemrég egy havernak irta hogy nem tetszek neki. Dá látom rajta, hogy barátilag nagyon szeret, csak nem tudom, hogy mit csináljak. Találkoztam vele egy párszor, meg minden nap dumálunk. Szerelmes lettem és nem tudom mint csin. Épp ma irt nekem hogy ez igy jó. Mondom mi? És ő azt mondta, hogy ez hogy haverok vunk. De én nem akarok csak a haverja lenni. A csaj szép, okos, meg minden...fuuu egy trófea! Na meg a konkurenció. Mielőtt vki leirná, nem ribanc. Csak tul sokan vannak oda érte, én meg félek hogy roszat választ és neadjisten elkurvul :( Segitsetek nekem légyszi, mert beledöglök. Hogyan szerethetne belém?
2013. jún. 2. 17:38
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
A jó helyesírás vonzó tud lenni
2013. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egyirányú alagút ***** válasza:
100%
Szép okos stb... Havernak elmész ezzel a "fúú", "vok", "csin" stb, de úgy érezheti, nem vagy hozzá elég intelligens. Talán először azzal nyisd, hogy nem egy 6 betűs szót próbálsz lerövidíteni 3 betűsre :)
2013. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hát..azt nehéz elérni,hogy más beléd szeressen..nemtudom,sajnálom :/
2013. jún. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Amugy köszönöm nektek. De nemtudom mit csináljak..
2013. jún. 2. 17:43
 5/10 Egyirányú alagút ***** válasza:

Figyelj, nem számít, ha nem vagy 100% magyar, de akkor se "vok"-ot írunk "vagyok" helyett. H*lye idétlen f*sz benyomását kelted ezzel, nem egy komoly emberét.

Mindez csak jó tanács, de ha le akarod magad járatni (első kommenteddel azt hiszem már megtetted), akkor hajrá.

2013. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is vagy 100% magyar, de karomkodni azt tudsz. Egy tanacs: egy no sosem trofea, valoszinuleg o is tudja, hogy nem ertekeled tul sokra, ezert nem akar toled tobbet.
2013. jún. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jólvan. Sajnos ideges vagyok a lány miatt meg még 101 problémám van. De ha tud valaki valamit, akkor kérem segítsen..
2013. jún. 2. 17:48
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ha nem akar többet barátságnál akkor ne erőltesd, mert még az sem lesz belőle.
2013. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Nem kötekedésből írtam, hanem magamból kiindulva. Engem irritál, ha valaki nem figyel a helyesírására. Főleg, ha ilyen stílust vesz fel mellé, ha nem tetszik neki valami. 20L
2013. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké 1es. Csak minél előbb akartam befejezni az írást. De nem tudom, mit csinálhatnék -_-
2013. jún. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!