Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elmondja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondja az ismerősöknek hogy átvert engem a hazugságaival?

Figyelt kérdés

Csak hülyített engem egy srác, de sok közös ismerősünk van, leginkább lányok. Olyan dolgok történtek hogy "tudod imádlak téged" meg "hihetetlenül tetszel nekem" meg "fontos vagy számomra és veled komolyabb kapcsolatot tervezek" és ilyesmik megcsókolt, megölelgetett. De nem feküdtem le vele így dobott engem. Tudja hogy én az ilyen hülye dolgai miatt belezúgtam. Szerintetek elmondja majd az ismerősöknek hogy "Jól behülyítettem a csajt, oda meg vissza volt értem" vagy ezt megtartja magának?


Ha lett volna szex azt gondolom mesélte volna, de így?


2013. jún. 2. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem azt fogja mondani, hogy: ,,hülye pitsa, mennyit hazudtam neki és mégsem kapta be a f@szom...``
2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem tudott meghúzni, ezért nem tud mivel dicsekedni. Az hogy kicsit elcsavarta a fejed az nem nagy dolog nekik.

23/F

2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj át támadásba:le akart fektetni, de nem vettem be a gyerekes dumáit meg mást se :)))))
2013. jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egyébként én tuti lefeküdtem volna vele ha bepróbálkozik még valamennyi idő elteltével....De volt bennem egy félelem azért mert ahogy ismerem azt tényleg mesélte volna hogy "vele is szexeltem".
2013. jún. 2. 21:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, a sráctól függ. Sztem 3 verzió van:

-sértve érzi magát, amiért nem sikerült, ezért elmond mindenféle szemétnek, amiért nem elégítetted ki az igényeit (bár az ilyet inkább srácok között szokták mondani a fiúk)

-próbálja magát győztesként beállítani, és vihog egyet azon, hogy hülyített

-hazudik a szexről, mert még annál is jobban sértve érzi a férfiasságát


Szóval sok minden történhet. Sztem még a hülyítős nem lenne annyira vészes, mert tulajdonképpen azzal megvédted a becsületedet, hogy nem feküdtél össze vele olyan hamar. És ha normálisak a lányok, akkor nem rajtad röhögnek, hogy milyen hiszékeny voltál, hanem a srácot ekézik, hogy milyen szemét volt.

2013. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!