Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Miért szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért szerettek idősebb pasival lenni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
általánosítás!
2013. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem szeretek,egyidős,de az sem zavar ha egy kicsit fiatalabb
2013. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én konkrétan azért, mert a korosztályomban még nem találtam olyat, aki megfelelne. Én tartós kapcsolat párti vagyok, és a korombeli 21 éves fiúk még le vannak ragadva a "csak szex és más semmi" témánál.

21/L

2013. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem szeretek, sőt, inkább a fiatalabbak tetszenek.

30 éves vagyok amúgy, de nem nézek ki annyinak.

Egy 40 évest már ősöregnek érzek és nem tudnám megkívánni.

Persze akadhatnak kivételek. De 30-35 fölött már nagyon ritka a jó pasi szerintem.

2013. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert fel tudnak rá nézni. Ezt hívják gyávaságnak: egyenrangú féllel nem mernek kezdeni. Aki 20 évesen 15 éves lányokkal kezd, az gyáva, ennyi az egész. Vele egyidősekkel nem mer kikezdeni. Viszont van annyira hiú, hogy elvárja, hogy csodálják az önállóságát. De mivel egy lúzer, ezért csak az tudja csodálni, aki sokkal fiatalabb. A fiatalabb lányoknak persze hogy bejön ez, hiszen nincs kockázat! Ez könnyű! Aki 20 évesen arra a szintre jutott el, mint ők 15 évesen, az nem jelent kockázatot.
2013. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem szeretek, de ha csak a 30-asoknak tetszek, kénytelen vagyok közülük választani

22/L

2013. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

ez durva általánosítás, de azért, mert:

- ismerik az előjáték fogalmát.

- már van annyi esze, hogy lehessen vele dugáson kívül másról is beszélni.

- tudják, mi kell a nőnek, tapasztaltak.


Tisztelet a kivételnek.

2013. jún. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak nagyon igaza van!

23 éves fiú ismerősöm egy lúzer, a korosztályából nem kell senkinek (nem tanul, nem dolgozik, az érettségit 20 éves korára kaparta össze valami csoda folytán de szakmája sincs, a szülei nyakán élősködik)

és ezért keresett magának egy épphogy 16 éves kislányt, akivel eljátszhatja a 2. tinikorát.

füveznek meg henteregnek a napon, meg béke veled és tanulni h.lyeség, dolgozni h.lyeség -idézeteket irogatnak a smárolós képeik mellé

nem is értem vajon miért nem kell a 20-21 éveseknek... :D

2013. jún. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!