Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok, akik itt nyavalyognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik itt nyavalyognak, hogy nincs barátnőjük/pasijuk, miért hiszitek azt, hogy a külső a legfontosabb? Sose éreztétek, hogy túl felszínesek vagytok?!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:08
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Tessék:remélem bejön a link,ebben van bőven szerintem,és még linkelhetnék.


www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__4417764-25-ev-magany-utan-csak-a-prostitualtakra-szamithatok

2013. jún. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Báró: Akkor zöldkéz, hogy kiszakadt az ablakom. 0.o (Egyetértek veled.)


7-es: Éppen az a baj, hogy ezt elhiszed nekik vagy túl nagyra becsülöd, hogy ronda vagy... Ne ez számítson neked, sorold fel magadban a jó tulajdonságaidat azzal szemben, hogy "ronda vagy"... a csajok éppen, hogy tesztelni akarnak ezzel a koptatással, neked csak annyi a dolgod, hogy frappánsan beszólj nekik te is... ha mindenre lesz vmi jó mondatod, akkor érdekes leszel nekik és a külsőd leszarják... (Ez az oldal ezekre tanít meg, iratkozz fel és megérted, én rajta voltam 9 hónapig és baromi sokat fejlődtem...)


És mindenkinek: Ez nem provokatív kérdés akar lenni, csak vita falat akartam indítani az önbizalom hiányosoknak, hátha segíthetünk rajtuk valahogy... és az az oldal tényleg jó sztem...


Ja és engem a sok hímsoviniszta nőgyűlölő kérdés provokál... (Férfi vagyok csak, hogy tisztázzuk)

2013. jún. 4. 23:33
 13/35 anonim ***** válasza:

én is önbizalomhiányos vagyok, de nem írok ki kérdéseket:D

egyébként most is azt tudom mondani, hogy külső megfog belső megtart :) tehát nem a külső a legfontosabb... a belső is ugyan olyan fontos :P

2013. jún. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 LeftBehind ***** válasza:
70%

Én tisztába vagyok vele,hogy nem a külső a lényeg. Láttam én már olyan srácokat bomba nőkkel,hogy nem tudtam volna megmondani,melyik fajhoz tartoznak.

VISZONT! Ha már nem nézel ki jól,akkor szórakoztatni kell őket! Mindig dumálni kell,neked kell felhozni a témákat mert maguktól egy rohadt kérdést nem képesek feltenni,produkálni kell magad,mindig te legyél az ügyeletes viccesgyerek.Komolyan mondom egy komplexusos orángután szellemi szintjével kell csajozni! És ha ez nincs meg benned gyárilag akkor és nem virít rólad mérföldekről az önbizalom,még beszélni se állnak le veled. És ha még valaki nem jött volna rá,én pont itt vagyok meglőve!

És hogy ne mondhasd,hogy nem próbálkozok,elárulom hogy aki a lakóövezetemben egy kicsit is szimpatikus volt és egyedülálló,annál már bepróbálkoztam + legutóbb egy fesztiválon 4 napig mást se csináltam,mint napi pár koncert mellet csajok után kutattam,milyen meglepő hogy akihez odamentem,hirtelen mindnek volt paisja valahol a fesztivál területén vagy lezbikus volt.


Na erre mit lépsz?

Esetleg vegyek egy gyorstalpalót pofázásból vagy ugorjak le önbizalomért a zöldségeshez,mert ilyen eredményekkel nem sok minden maradt meg bennem!

2013. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 LeftBehind ***** válasza:
100%
Ja,bocs "pasija"....már kezd nagyon este lenni.
2013. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
Mert mindig is a külső a legfontosabb, amióta világ a világ. Amúgy meg köszi a reklámot, az oldal nevében is.
2013. jún. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 hyatt ***** válasza:
54%

A "magányosan" heverésző fesztiválozó lányok többségének általában az utolsó dolog amihez kedve van, hogy random idegenekkel megdugassák magukat.

A van barátom ill. a lányokat szeretem a legjobb burkolt: "kopjál le mert beparáztam tőled" szöveg".


Ismerd meg az embereket. Szedj fel egy hatalmas adag EQ-t és találd ki mivel tudod annak az adott embernek leküzdeni a védőfalait. Mindenki másra kattan, néha nem is sejti ő sem hogy mire is pontosan. Ehhez nics manual amit követhetsz.

2013. jún. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Nem. Nem igazán éreztük. Gyakran van alkalmi csajom, és ez a külsőm miatt van, hiába vagyok rendes udvarias és érzékeny.
2013. jún. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 LeftBehind ***** válasza:

hyatt - nem értem miért kell mindjárt a dugásra gondolni. Egyedül voltam mint a kisujjam,ha más nem,a társaság jól esett volna. Amúgy kösz,de magamtól is rájöttem,hogy a közel 30-40 csaj nem lehetett mind pasival.


Az EQ meg mi akar lenni? IQ-ról hallottam már de az intelligencia kb annyit számít,mint háborúban a vizipisztoly.

2013. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
hát ha egy srácot hetente többször rondáznak le, az nyilván gondolhat arra hogy a külső a legfontosabb a csajoknak :D
2013. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!