Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok, akik itt nyavalyognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik itt nyavalyognak, hogy nincs barátnőjük/pasijuk, miért hiszitek azt, hogy a külső a legfontosabb? Sose éreztétek, hogy túl felszínesek vagytok?!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:08
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Bocsi, átugrottam egy részt a hozzászólásodból, az maradt ki, hogy aki kicsit is szimpatikus volt... :D
2013. jún. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 LeftBehind ***** válasza:
Megesik :D
2013. jún. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

én gondoltam már erre hogy énis ugyan olyan felszínes vagyok, pedig elítélem elviekben a felszínességet.

olvasgattam a hozzászólásokat rajtam is elférne egy ilyen segítés de már túl mélyen vagyok ezen a rinyálós kibírhatatlan oldalon.

2013. aug. 15. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam felszínesnek. Ha az embernek egész élete alatt csak azt mondták, hogy ronda, akkor mégis mi alapon cáfolná ezt meg? Engem mindenki rondának mondott. Persze ezen felül vannak még hátrányos tulajdonságaim, amik akadályozzák azt, hogy valaha is barátnőm legyen. De mivel én nem válogatok, nem is tdhetem, így nem érzem magam felszínesnek.
2013. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Én bevallom hogy nagyon felszínes vagyok...
2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!