Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok, akik itt nyavalyognak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik itt nyavalyognak, hogy nincs barátnőjük/pasijuk, miért hiszitek azt, hogy a külső a legfontosabb? Sose éreztétek, hogy túl felszínesek vagytok?!

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 23:08
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Leftbehind , érzelmi intelligencia
2013. jún. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 LeftBehind ***** válasza:

Ja,OK képben vagyok csak a rövidítést nem ismertem.

Viszont elég nehéz lesz fejleszteni az érzelmi intelligenciámat,amíg minden csaj akihez közeledni próbálok egyből bevág a "kopjál le mert beparáztam tőled" kategóriába,mivel így esélyem sincs megismerni őket és beszélni velük.

2013. jún. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

leftbehind: tökre örülök, hogy van értelmes srác is a vita másik oldalán, aki nem csak anyázni tud hanem normális érvei vannak...


És teljesen jogos az, amit irtál, hogy folyamat viccesgyereknek kell lenni különben a csaj fel se fogja, hogy ott vagy és ebből már kissé nekem is elegem van (bár én nem tartom magam rondának és beszélőkém is van), hogy ha akarok valamit akkor nekem kell bennük tartanom a lelket... de egy idő után a befektetett energia megtérül (csak jó helyre kell tenni) :)


ÉS azért hozzá kell tenni, hogy a lányokat akkor ebből a szempontból nem hibáztathatjátok, mert hát... az emberek ilyenek... ha valaki ronda akkor egyből kicsit többet kell tennie és ha még nem is érzed magad vele túl jól, sőt egy idő után már kínos... akkor te(lehet, hogy TE pont nem, de nem mindenki tökéletes) is inkább lekoptatnád...


szóval a lányoknak miért kéne egy ronda, csendes, számukra unalmas sráccal ismerkedni, amikor megtehetik, hogy nem teszik? Most tudom, hogy páran nagyon utálnak emiatt, de amit írok akkor is logikus... vagy cáfoljon rá valaki én nyitott vagyok a vitára :)

2013. jún. 5. 20:52
 24/35 LeftBehind ***** válasza:

Az még egy dolog,de azért nem mondanám magam rondának. 3....na jó legyen 2 és fél komolyabbnak mondható testi problémám van:

1.Van rajtam kevés túlsúly,már így is rengeteget leadtam,de úgy néz ki manapság már csak a nádszálvékony a divat.Nem baj,dolgozok rajta.

2.A mellbimbóim irdatlanul meg vannak duzzadva,ezzel sajna nem tudok mit kezdeni,annyira kövér azért nem vagyok,hogy amiatt lehetne,az orvosoknak meg ötletük sincs.

3.A talpamat és a tenyeremet leszámítva mindenem szőrösödik.Nem kicsit,NAGYON! Ez a fél probléma,egyrészt mert vannak csajok akiknek ez bejön,másrészt ugye le tudnám borotválni,ki is próbáltam a de a mellbimbóim miatt csak még hülyébben nézek ki.


A nagyobb probléma viszont,hogy ezek mellé nem kaptam olyan bonyolult lelket,hogy ki tudjak beszélni bárkit a bugyijából. Kezdjük ott hogy fingom sincs,milyen kezdőszöveggel kéne ismerkednem. Ha rajtam múlna közölném a csajjal,hogy tetszik és szeretnék vele megismerkedni egy randin.....de persze miért is működhetne ilyen egyszerűen. Ha így mész egyből oda,úgy néznek rád mint a frissen szabadult sorozatgyilkosra. Ha meg esetleg megpróbálok velük csak úgy spontán beszélni,akkor jön a fentebb már kitárgyalt eset - hamar lekoptatnak,vagy megtűrnek de egy szót sem szólnak. Hát ember legyen a talpán aki így még fejlődni tud.

2013. jún. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

De mindez nem azt jelenti, hogy nincs remény. Látom benned a tanulni vágyó jellemet és az intelligenciát is. Ennél több nem nagyon kell a tanulásra :D

Amúgy nem tudom hány éves vagy illetve, hogy merre laksz (város, de ha nem akarod ezt már nem kell ide írni, mert elég privát dolog), de ha ezt elárulnád akkor viszonylag könnyebb lenne segíteni neked, mert más korosztálynak talán más szöveg kell :)


Amúgy ha tényleg van rá igény akkor szívesen segítek ilyen jellegű témákban, mert nem rég sokat tanultam és egyébként direkt ezért írtam ki ide ezt a kérdést, hogy az olyan jellegű problémákkal küszködő férfiak, mint te ide találjanak és segítséget kaphassanak.... (Mert sok nyavalygó kérdés már tényleg agyrohasztó)


Szóval ha akarod írhatsz privátba :) Mi a véleményed?

2013. jún. 5. 22:19
 26/35 anonim ***** válasza:
52%
Reméljük, segítesz rajta!
2013. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
61%
Ja! Mondják, hogy jaj mert a szép lányoknak csak szép fiúk kellenek! Aztán odaírja, hogy sajnos neki csak a csúnya lányok jutnak, tehát neki is a szép kell! Akkor miről is beszélünk? Ez igaz fordítva is, már akire! Az a rész kiszokott maradni, hogy megismertem a csúnya lányt/pasit jobban és...
2013. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Már levelezünk és sztem eddig nem haladunk rosszul, remélem a vége tényleg az lesz, hogy tudtam segíteni :D


és 27-esnek teljes mértékben igaza van! +

2013. jún. 7. 00:35
 29/35 anonim ***** válasza:
Kedves LeftBehind. Említetted, hogy a lakókörnyezetedben már az összes egyedülálló csajt megkörnyékezted. Az előnyösebb vagy a kevésbé előnyös kinézetű lányokkal kezdted?
2013. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 LeftBehind ***** válasza:

27.Ne feledkezzünk meg róla,hogy a szépség relatív,így aztán mindenkinek más a szép. Olyan emberrel pedig felesleges kezdeni,aki még minimálisan sem vonzó a szemünkben. Ha tetszik a személyisége az egy szép dolog,de azért nem rossz ha fel is áll rá,mikor akcióra kerül a sor.


29.Hát nagyjából annyi volt az elvárásom,hogy tetszen az arca - ugye megint,mindenkinek mi a szép -,hogy testre ne legyen vaskosabb,mint én és próbáltam szolidabb stílusú csajokat keresni.

2013. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!