Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A közízlés alapján csinosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A közízlés alapján csinosnak mondott lányokat miért skatulyáz be minden fiú az elérhetetlen kategóriába?

Figyelt kérdés
Aztán pedig sajnáltatja magát... Nem vagyunk lelketlenek és nem is csak szuper jóképű pasikkal állunk szóba... Miért alakult ki ez az általános felfogás?
2013. jún. 9. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:
attól függ hány éves vagy :)
2013. jún. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok.
2013. jún. 9. 16:50
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor nem értem...mert az hogy a 15 éves lányok olyanok amilyenek, azt értem. De a felnőtteknél már kéne, hogy legyen egy kis ész, hogy rájöjjenek, hogy nem minden lány/nő olyan, csak azért mert szép :O
2013. jún. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
mert úgy viselkedtek hogy még már próbálkozni sem mernek a pasik mert annyira az elvagyok szálva magamtól nekem csak az xy féle pasik kellenek játszátok az eszetek
2013. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te nem vagy olyan. De sok lány lenézi a átlagosnak KINÉZŐ fiúkat. Lehet, közbe hogy egy kib*szott zseni agyilag, de az senkit se érdekel már, mert nem izmos. Lehet hogy jó humora van, de az már senkit nem érdekel megint csak, mert nem jóképű.
2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaza van négyesnek. Megdől a nem a ruha teszi az embert mondás, sőt én még a sminket is hozzáraknám, hogy de az is teszi. Egyszerűen sok jól kinéző nőnek olyan kisugárzása van, aminél azt érzi sok ember hogy még köszönni is csak akkor, ha ő kezdeményezi. Vágod? Megvan ennek az oka nem hiába van ez nah.
2013. jún. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert mondjuk igaz. Az a csinos csaj inkább elkeseredetségében fordul a nem vonzó fiúkhoz.
2013. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
de mi vonzó? Én pl nem vagy ronda, volt is jó csajom, de nem tudtam azt nyújtani amit elvárnak az ilyenek akik tudjátok mint mondanak? " Nekem ez jár" és azért mondják, mert azt tapasztalják, hogy a másik ilyen jó csaj mi mident megkap, megkaphat, ő miért elégedjen meg ezzel? Később persze rájönnek sokan, hogy idősebb korára mikor már nem olyan feszes a popsi és nem ágaskodik annyira a cici, akkor már majd azért kell görcsölnie, hogy a csávója farka se másra ágaskodjon.
2013. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb csinos lány valóban ilyen.
2013. jún. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!