Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik a jobb választás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a jobb választás egy csaj szemszögéből?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi aki keveset dolgozik, nincs is túl sok pénze viszont ráér vele foglalkozni meg saját magával is, edzeget, fitt, kipihent stb..


vagy

sokat dolgozik, nincs túl sok szabadideje, nem sportol tehát nem épp jó a teste de nem kövér csak nem edzett és keveset tud foglalkozni a barátnőjével, mondjuk napi 1 órát az együttalváson kívül.. viszont cserébe van sok pénze és akár minden hétvégén el tudja vinni wellnessbe, drága utazásokra, tud neki venni szinte bármit, jó körülmények között élnek.


Melyik a fontosabb, jobb?


2013. jún. 9. 17:19
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
Ha ilyen alapon akarsz választani egyik se lesz jó, csak ideig óráig. Mindkét verziónak, vannak pozitív és negatív tulajdonságai, mint minden embernek. A negatív dolgokat akkor tudod elnézni, tolerálni, ha szereted a másikat, és ez a kulcs szó. SZERELEMBŐL VÁLASSZ, NE ÉRDEKBŐL. Bele lehet k..álni, ha az érdekek állnak egy kapcsolat középpontjában. Ha szeretsz valakit az boldogít, ha neki okozhatsz örömöt, nem pedig az hogy te mit kaphatsz, milyen előnyökre tehetsz szert a kapcsolatban.
2013. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
Szerintem neked elég egy pénzes csávó aki megdurrant hétvégente nem kell hozzá párkapcsolat és őt akár még cserélgetheted is, hogy ne und meg.
2013. jún. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

kinek?:O

én nem vagyok csaj!! :@

2013. jún. 20. 16:03
 14/33 anonim válasza:
ha a masodikba lennek szerelmes akkor ot valasztanam, de igy elsore egyertelmuen 1.! :) es hidd el nem attol lesz erdekes a parkapcsolatod h milyen wellness hetvegekre mesz, hanem a minel tobb egyutt toltott idotol, amit az elso tud megadni!
2013. júl. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
1. És nem uncsi. Persze ha nagyon szeretem a 2.at akkor talán, de nem lenne túl jó érzés hogy nincs nincs rám ideje.
2013. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
90%-ig biztos vagyok benne hogy a kérdező a csóró srác, és most latolgatja hogy mennyi esélye lehet a csajnál. Ha így teszed fel a kérdést kérdező, akkor persze hogy mindenki az 1.-re fog szavazni. Viszont ha 1.-nek azért van sok szabadideje és kevés pénze mert egész nap henyél, a másiknak meg azért van mert becsületesen dolgozik, akkor szerintem mindjárt más a helyzet. De amúgy meg, ha a csajnak van egy alapszintű érzelmi intelligenciája, akkor azt fogja választani akit szeret.
2013. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
1-es. Nekem fontos a törődés.
2013. aug. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
#16-os: bukta mert a 2. vagyok :D
2013. aug. 17. 13:15
 19/33 anonim ***** válasza:
akko örülj neki hogy gazdag vagy de csunya XD
2013. aug. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
A 2.-at, mert hétközben én is alig érek rá, így legalább nem lenne hiszti egyik oldalról sem ebből.
2013. aug. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!