Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek értelmes dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek értelmes dolog járni egy olyan lánnyal aki míndenkivel szexelne ha lehet? Gondolom értitek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 10. 18:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ribanccal 1-2 menet erejéig érdemes járni.
2013. jún. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
legyen egy egy éjszakás kaland majd lesz jobb csajod
2013. jún. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
xD köszi a válaszokat, ha valakinek van még valami gondolata írhat nyugodtan akkor is ha nem ért egyet..
2013. jún. 10. 18:05
 4/10 Hanariko ***** válasza:
ha nem bánod, hogy a szokásosnál nagyobb az esélye a megcsalásnak...
2013. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy sookal nagyobb, de én amúgy sem szeretem csak a szex élvezés miatt meg-e éri?
2013. jún. 10. 18:07
 6/10 Csonti95 xD ***** válasza:

Állítólag qrvákból lesz a legjobb feleség...


Először is cáfolom ezt a mondást.


Szerintem nem éri meg egy ilyen lánnyal járni. Nincsenek érzései, minden srácban meglátja az "igazit", mindenkivel le fog feküdni aki egyszer szépen néz és szeretné is.. felejtsd el, haver

2013. jún. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyszer mindenki megtalálja azt, aki miatt érdemes megkomolyodni. Te tudod, hogy meg tudsz-e ennek tudatában bízni benne.
2013. jún. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A véleményem az, hogy menj el vele egy-egy kufircolásra, de többet ne adj bele, mert úgy is tudod, hogy valószínűleg te húzod a rövidebbet, azaz előbb vagy utóbb pofára esel.
2013. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,, még sok választ meghallgatnák (néznék) xD ha írtok...
2013. jún. 11. 18:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Nőként én nem pontosan értem, h. mire gondolsz (mert ilyen nincs - szerintem).

A Te nézőpontod szerint ki az, aki 'mindenkivel szexelne'?

Úgy gondolod, h. nimfomán, v. hamar lefekszik azzal, akivel összejött v. részegen/betépve szexel fűvel-fával, v. mert már 5 embernél többen jártak az ágyában (most csak mondtam egy számot).

Jó tanács egy életre: szeresd a nőket, nem (csak) használd! Ergo ha nem akarsz tőle semmi komolyat/ tartósat, ürítésre se használd...

2017. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!