Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Internetes ismeretség után,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismeretség után, első személyes találkozó. Jó tanácsok?

Figyelt kérdés

Nagyjából egy év rendszeres beszélgetés után első találkozó lesz. Eddig nem sikerült a távolság miatt, de végre összehoztuk hétvégére. Akinek van már tapasztalata ilyen találkozók terén... Nálatok hogy zajlott? Illendő mondjuk 'rögtön' puszival üdvözölni a másikat?


19L és 22F.


2013. jún. 10. 20:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem akartam megtervezni a dolgokat... :) ... Carpe Diem... :) Csak azért szerettem volna pár jó tanácsot kapni, elég ismeretlen ez a terep még nekem.

Vidám természet vagyok, nem akartam nagyon sötét öltözékben menni... Amúgy is most már jó idő van a talpig feketéhez. :)

2013. jún. 12. 20:03
 12/14 anonim ***** válasza:

Én a férjemtől 2 puszit és egy ölelést kaptam:) szintén társkeresőn ismertem meg. az ölelés nagyon meglepett, mert ilyet még senki nem csinált, csak ő:)és jól esett. aztán pár perc dumcsi után már meg is csókolt. :)


Mi moziztunk, engedte hogy filmet válasszak, majd a film után fagyiztunk, és kimentünk sétálni a Margit-szigetre, közben beszélgettünk. Mire odaértünk már túl voltunk azon hogy imád engem:) és akkor már fogta a kezemet is:) életem legjobb és egyben leghosszabb randija is volt 12 órát töltöttünk együtt, plusz utána még éjjel 3ig beszélgettünk msnen is. előtte kb 3 hetet ismerkedtünk neten.


hihetetlen , hogy ennek már több mint 3 éve... olyan mintha tegnap lett volna.


próbálj nem idegeskedni, és feltételezem, tudjátok egymás nevét, szóval a bemutatkozás teljesen felesleges....


az első pár randin az exek témát kerüld el, hacsak ő nem kérdez rá!


27/N

2013. jún. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

12# Köszönöm, és gratulálok nektek! :)


Mi teljesen véletlenül akadtunk össze neten még csak nem is társkeresőn. természetesen tudjuk egymás nevét, stb, igy a formális bemutatkozás felesleges.

Az exek témától két dolog miatt nem tartok, az első hogy a legutolsó exéről tudok, hisz akkor már ismertük egymást, mikor vele véget ért, másrészt pedig ami volt, az a múlt. Én nem szeretek mások életében turkálni, természetesen ha ő maga mesél azt szívesen fogadom. A jelen és a jövő érdekel igazán. :)

Ami meg engem illet ilyen téren, az szó szerint, szóra sem érdemes. :)


Kicsit izgulok, de érzem, hogy jó lesz. :)

2013. jún. 13. 18:37
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia,

Nos, milyen volt a találkozó, némi beszámolót kérhetünk?

Persze, ha csak nem túl személyes. :)

2013. okt. 14. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!