Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Általánosságban a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban a lányok randiznának olyan pasival aki csöndés és néha komor?

Figyelt kérdés

Nagy humorérzéke sincs,de érti a viccekett.Jó ember csak keveset beszél,szereti a csöndet.

Leginkább 17 éven felüliék válaszát várom



2013. jún. 17. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Mivel én is ilyen vagyok, így nem.
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én őszintén szólva nem, mert én a komor emberek nem vonzóak és hosszú távon nehéz elviselni egy ilyen embert.
2013. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
hogy akarsz randizni, ha nem beszélsz? a beszéded alapján lehet következtetni sok mindenre, tehát ezzel magad alatt vágod a fát, ezen dolgozni kellene N
2013. jún. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha találkoznánk és csak hallgatnánk, mert te túl vissza huzodó vagy akkor biztos unnám magam. De mi az h szereted a csöndet? Ha már egy lánnyal találkozól, akkor kell témázni, mert egy lány sem szereti a témátlan pasikat, pl: tal és bambuljuk egymást? Főleg az első hetekben kell járni a szájnak h megismerjük egymást. De amúgy, szerintem nálam esélytelen lenne a dolog, én szeretem a talpra esett magabiztos vicces szorgalmas, kedves figyelmes férfiakat, akik jól eltudnak szórakoztatni és nem unom magam mellettük :) 21N
2013. jún. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

És ezekből a kérdésekből születik az új kérdés:

" A nőknek csak a nagydumás, vicces fiúk kellenek?"

2013. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nincs egyértelmű válasz. Mindenki egyszer megtalálja a zsák a foltját, nem?
2013. jún. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. jún. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Annyira nem szeretek beszélgetni.Randiztam már.

Ha olyan a téma akkor tudok beszélni.Viszont jobban szeretem ha nem kell annyit beszélni.

Értek a szavak nyelvén de inkább röviden tömören.Nem vagyok olyan aki kidumálja a csajt a bugyijából.

A csend szeretésre azt értem,hogy amikor békés minden akkor nem vágyok beszélgetésre.

Fura vagyok változni kéne valahogy

2013. jún. 17. 18:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi baj kérdező,csak hozzá kell szoknod,hogy sok nő azt várja el,hogy hazudozz nekik magadról,ez egy ilyen világ.Tehát nehéz dolgod lesz,ha nem játszod meg magad.Majdnem az összes férfi hazudik,vetít,hogy érvényesüljön,és ez azért van,mert a nők álomvilágban élnek.De kívánom,hogy megtaláld a megfelelő társat.
2013. jún. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A csendes pasik jók, sokkal jobbak a lepcses típusnál. Én szeretem, ha egy hapsi ritkán szól, de akkor ott van a spiccen. De legyen humora, mert az fontos - anélkül unalmas lenne.
2015. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!