Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedek egy sráccal, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy sráccal, miért van az, hogy amikor találkozunk, akkor lelkes, meg vidám, meg minden, és jól elbeszélgetünk, leginkább magunkról, amikor meg telón vagy fb chaten beszélünk, akkor tiszta monoton?

Figyelt kérdés
Annyira nem értem ezt, valaki magyarázza már meg nekem, legyen szíves :D

2013. jún. 18. 07:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet hogy egyszerűen csak nem szereti ha közben nem látja az arcod, a reakciód meg ilyesmi.Esetleg nem szereti a technikát.
2013. jún. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is utálok telefonálni, meg írogatni facén. Ott nem is nagyon tudok miről beszélni, viszont élőben én is sokkal közvetlenebb meg beszédesebb vagyok. Biztos vele is ez van.
2013. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2-sel értek egyet. :)
2013. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor megnyugodtam, köszi srácok :) Végül is jobb, mintha fordítva lenne...:D
2013. jún. 18. 14:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Most hogy jó az idő, tessék minél többet kettesben,szabadban lenni :)
2013. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igenigenigen :)
2013. jún. 18. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!