Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kinek van már itt több, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van már itt több, mint 10 visszautasítása a lányoktól? Miket mondanak ilyenkor? Jól esik nektek?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=vtt7fTbqMyI


A jófiúk tényleg egyedül hálnak legtöbbször? Mondjuk a pasi az elején legalább randiig eljut, én még odáig sem jutottam el és csókot sem kaptam. Szánalmas vagyok?


2013. jún. 19. 15:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Randiig eljutottam, csók volt, de kapcsolatom még sosem és 4 évnyi visszautasítás-sorozatra jut egy darab egy szinttel feljebb lépés (érintés - ölelés - szájra puszi - csók - kapcsolat - szex). Szerintem sosem lesz senki szerelmes belém.
2013. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ennek oka lehet?
2013. jún. 19. 16:08
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Több, mint 10 visszautasítása? járhatok vagy 10000-nél inkább.. de nem ezt kell nézni, hanem azt a ~40-et, aki meg beadta a derekát ;))

Próbálkozni kell.

2013. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert rosszul csináljátok, de nagyon :D Én is, de nem ennyire :D 10 visszautasításom nem volt szerencsére, csak kettő, de így utólag nem bánom, mert nem a megfelelő lányok voltak ;)
2013. jún. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak 2, akkor te vagy nagyon jóképű vagy, hogy csak ennyien utasítottak el vagy túl kevésnél próbálkoztál eddig?
2013. jún. 19. 16:17
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

25után már nem számolom.

Mostmár inkább szerelem űző gyógyszer kéne, nem párkapcsolat. Főleg, hogy kezdem megismerni a nőket. Nem olyan aranyosak, mint anyu tanitotta.

2013. jún. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy pár.Most akkor fossam le a bokám?Egyáltalán nem ezt kell nézni.Lehet,hogy 100-an lekoptatnak,mire találsz valakit.Engem elhajtottak már jó néhányszor,mégis úgy tűnik,hogy talán lesz valakim.
2013. jún. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20 után már nem számoltam,de 100 fölött járok az biztos.Szimplán 7 éve semmi nem jött össze,szerinted hogy esik?:D nyilván szarul és minél több lesz egyre szarabbul esik.

Nem vagy egyáltalán szánalmas,csak szimplán nem volt szerencséd.

2013. jún. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem már nem érdekel, vagy jön majd magától, vagy sehogy, 6 éve próbálkozom, 0 sikerrel, lehet én b*szok el valamit, de lehet hogy nem, próbáltam minden féle képpen közeledni és ismerkedni, szinte mindenhol minden formában. És csak az elutasítás.


Kérdeztem haverokat barátokat ők mondtak 1 millió ötletet , de semmi, egyszerűen nem tetszem nekik ennyi.


De már k*rvára beleuntam az egészbe. Vagy jön majd magától vagy nem.,

2013. jún. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azt mondják a lányok, hogy csak olyanokhoz szabad odamenni a magad csalódásától való megóvástól, akik jeleket adnak, hogy bejössz nekik. Vagy random csajokhoz mentek oda, akik hűvösek?
2013. jún. 19. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!