Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jó tervnek bizonyulna? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó tervnek bizonyulna? (lent)

Figyelt kérdés
Nézegettük egymást egy pasival,de a munkahelye miatt nem kezdeményezhetett én pedig túl büszke voltam,ahhoz,hogy odamenjek hozzá.Jó ötlet lenne neki SMS-t írni,hogy hiányzik és látni szeretném ?(nincs kapcsolata)

2013. jún. 21. 00:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kicsit le kellene adni a büszkeségből és odamenni hozzá, ha már tudod, hogy ő nem kezdeményezhet!
2013. jún. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan a munkahelye akkor nem kellene erőltetni. Ha most már lehetne akkor írj persze. De ne így. Nem kell ennyire konkrétnak lenni elsőre. Csak írj rá, kérdezd meg mi újság vele stb. Legyél kedves kacér vidám stb. Ha érdekeled alakulni fog a dolog
2013. jún. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. jún. 21. 00:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Inkább hívd fel.
2013. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ha csak nézegetés volt akkor kicsit furcsa ez a hiányzik duma. Inkább kérdezd meg nincs-e kedve elmenni valahova. 29/N
2013. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Félek,ha felhívom nem biztos hogy felveszi vagy lehet,hogy kinyomja,nem tudom... Biztosabbna érzem az SMS-t.

Köszönöm.

2013. jún. 21. 00:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy szívesen meginnál egy kávét, de egyedül nem akarsz beülni, hátha rád akaszkodnak. Legyen szíves, kísérjen el.
2013. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb terv amit valaha hallottam valakitől valamiről.
2013. jún. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!