Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet velem a gond? Hogyhog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Hogyhogy nem sikerül nekem a társkeresés?

Figyelt kérdés

Az utcán, ha megyek, akkor utazok, ha leülök a metrón, azt nem azért teszem, hogy megszólítsam a mellettem ülő hölgyet. Valahogy, az élő helyes társkeresés, nem működik nálam. Kocsmákat kerülöm, más helyekről, viszont nem tudok, ahol társat lehet keresni. Marad a világháló, csak itt sem könnyű. Hiába vagyok fent n+1 randi oldalon, lassan már, fél éve, valamiért nem megy. Tudom, hogy vannak kamuprofilok, akik csak viccből csinálják - őket, sosem értem meg, hogy mi ebben az élvezet. Akikkel, meg érdemben beszéltem, előbb, vagy utóbb, dobott. Most, bennem van a hiba, vagy valamit rosszul csinálok. Veletek is előfordult már ilyen? Tudom, hogy a fölösleges kilók, visszataszítóak, ezt meg is értem, de nem egyszer, erőltetve van ez. Én, már, voltam 120 kg is, nem tagadom, de sikerült ledobnom 10 kg-t. Ezért, nem jelentene problémát, további 10 kg-tól megválnom (csodaszer nincs, csak mozogni is kell). Nincs sok pénzem, de attól még, dolgozok és nem szeretek henyélni. Nem vagyok lusta típus, szeretek mozogni, túrázni is, nem csak a gép előtt ülni (bár igaz, műszaki érdeklődésű vagyok, csak az egészséges állapotra törekszem).

Budapesten vagyok, ahol sokan laknak, így elméletileg, sok lehetőség is, adva van, gyakorlatilag csak akkor jelent valamit, ha az ember előtt, ezek nyitva vannak.

Szerintetek hol lehet ismerkedni, ha a randi oldalakon sem jár sikerrel az ember? Szerintetek, ha fél éve csinálom, az még, nem sok idő?

28/F



2013. jún. 21. 09:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. mentséget mindig lehet találni.

tudom, nehéz az ilyen időbeosztás. de ha az ember akar valamit, akkor tenni is lehet érte. például ne egyél annyi szénhidrátot. de a 48 órás pihenésbe azért egy-két dolog bele kéne hogy férjen az evésen meg az alváson kívül. ha tényleg akarod.

2013. jún. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Nem mentesség, van példa ezerrel. Ez nem olyan, hogy egész álló nap, a gép előtt ülök és nem csinálok, semmilyen hasznosat. A 48 órából, igazán 24 szabad, már akinek nincs másod melója.
2013. jún. 21. 14:05
 13/15 anonim ***** válasza:
jó, de azzal akkor miért nem kezdesz valamit? 2 óra sport talán belefér? és ha heti kétszer-háromszor 2 órát sportolsz, miközben nem tömöd magad kenyérrel meg pizzával, eszel zöldségeket meg húst, tojást, akkor jó eséllyel egész jó állapotba tudsz kerülni. mindenki sokat dolgozik, tehát nem kell magad nagyon sajnálni.
2013. jún. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Gondoltam is rá.

Hol lehet tanulni, egy igazi küzdősportot? Közelharc érdekel, meg a kardvívás, ahogyan a távol keleten is csinálják. A témától eltekintve: nem, randizás céljából csinálom ezt, hanem ahogyan, a mondás is tartsa: épp testben, épp lélek.

2013. jún. 21. 14:56
 15/15 A kérdező kommentje:
A témára visszatérve: hol érdemes próbálkozni, ahol össze is jöhet? Nem akarok nyomulni, főleg akkor, ha esélyem sincs, viszont, ha vannak randira kedvező helyek, azok hol vannak?
2013. jún. 21. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!