Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg ennyire nehéz lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Monorka25 kérdése:

Tényleg ennyire nehéz lett manapság a társkeresés?

Figyelt kérdés
Akár élőben akár társkeresőkön akár jól nézel ki, akár kevésbé nagyon nehéz. Tapasztalatok alapján és hallomásból is sokan állítják h nem egyszerű feladat:S Mi lehet ennek az oka? De tény és való h az emberi kapcsolatokkal akadnak gondok sajnos.

2013. jún. 20. 19:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Szociális, társasági embereknek nem gond. Aki nem ilyen, annak gond lehet, mert nem mer nyitni mások felé.
2013. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Én akiktől hallom mind közvetlen társasági ember:) Mégis évek óta vagy hosszabb ideje nem találják a párjukat:)
2013. jún. 20. 19:57
 3/29 anonim ***** válasza:

Igen. Ma egy nőnek mindenütt helyt kell állnia, mindent maga kell megcsináljon, 30 évesen legyen saját egzisztenciája, véletlenül se legyen munkanélküli, mert akkor nem kell hosszútávra senkinek, és sokat foglalkozzon a külsejével, hogy szépségkirálynős alkat legyen.


Ez a pasik elvárása, alább nem adnak. Ők persze szintén nem tökéletesek. De mivel kevés nő felel meg a fentieknek és ugye az okosabbja ott is válogat, így nehéz.

Főleg, hogy udvarolnia is a nőknek kell újabban, nehogy pofára essen a férfi ha rossz kapun zörög....

:)


35N

2013. jún. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Nekem se akar összejönni semmi, hiába mozdulok ki itthonról nem nagyon tudok ismerkedni senkivel. Ha már oda mész valakihez beszélgetni, hülyének néz hogy mit akarsz... Kérdem akkor hol lehetne tényleg normálisan ismerkedni ahol az emberek nyitottak egymásra? 20-25 közötti korosztály?
2013. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Igaz ami igaz de az talán nem teljesen h egzisztenciája legyen én is voltam már hosszabb távon munkanélküli és nem volt gond, de a külsővel kapcsolatos igények az tény h elég nagy.:)
2013. jún. 20. 20:08
 6/29 A kérdező kommentje:
Társkeresőn csak ott az a baj h kép alapján ítélnek és mindenki válogat de nagyon.
2013. jún. 20. 20:10
 7/29 anonim ***** válasza:
nem tudom megítélni, de az egyetemen pl úgy tűnik hogy igen. talán az időhiány miatt
2013. jún. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Biztos benne van h az emberek túl elfoglaltak de szerintem az elvárások is nagyok lehetnek.
2013. jún. 20. 20:21
 9/29 anonim ***** válasza:
na igen, nekem pl azok
2013. jún. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Legutolsó válaszolótól kérdezem. Nehezebben ismerkedsz így?
2013. jún. 20. 20:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!