Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk nem kezdeményeznek sokszor akkor sem ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Érdekelne mit gondoltok a fent említett kérdésről.
2009. okt. 12. 17:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mert mi fiúk félünk a kudractól.Félünk attól hogy mi van ha nem jövünk be az adott csajnak.
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
83%
*kudarctól
2009. okt. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
59%

ennyi erővel tiis odajöhetnétek hozzánk...

nem kell feltétlen mindig a fiunak kezdeményezni

16/F

2009. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
83%

Én félek odamenni, mi van, ha elutasít, beégek, másrészt, nem tudom, hogy szólítsam meg, mit mondjak neki, stb. Félénk vagyok, na! ;D

F17

2009. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
86%
ok de ha meg már itt tartunk sztem egy lánynak is elég ciki ha odamegy mert tetszik neki egy fiú elkezd vele beszélgetni a fiú meg lerázza mert nem érdekli.akkor ha már itt tartunk a lányoknak is ugyanilyen kínos.
2009. okt. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
88%

Miért is? Nem fogok szépíteni, leírom a véleményem, lehet , hogy 1 kicsit kemény leszek, de nem izgat a dolog:


Szóval én azért nem merek odamenni(és szerintem ezzel nem vagyok egyedül), mert mondjuk ki őszintén a mai tinilányok 60-70%-a egy beképzelt kis r_ibanc, aki lenéz másokat.

Ehgy ilyen csajhoz ha odamegyvalaki nem elég, hogy lekpotat, és megaláz, de még a barátnőinek is elmondja, hogy leszólították, és ők is jót röhögnek rajta, és továbbadják a "hírt".

Vagy 2 évvel ezelőtt amikor azt mondták, hogy a szép (nem fontos hogy szép legyen)lányok kb 90%-a egy beképzelt liba tinikorban, akkor nem hittem el, de teltek az évek, nagyvárosba kerültem, középsli... stb, és lám..TÉNYLEG IGAZ!

Nah hát köszönöm szépen nekem nem kell ilyen barátnő aki másokat lenéz, meg kitudja hogy kikkel csalna meg, valamint az ilyen csajok nagyon el vannak szállva maguktól,

((( "Mert ÉN megtehetem"))))<<mondják ők



17/F

2009. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
az utolsóval vagyok kénytelen egyetérteni
2009. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nicholas Victor bácsi megtanít:D Én is azt és úgy szedek fel mióta olvasom a cuccait ahogy akarok:)
2009. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
mit kell letölteni?:D:D:D érdekelne..._D
2009. okt. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%
18:30 !!!!! Ott a pont!!! ;) (Y) 16/F
2009. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!