Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk nem kezdeményeznek sokszor akkor sem ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Érdekelne mit gondoltok a fent említett kérdésről.
2009. okt. 12. 17:44
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Nos saját élmény alapján, mert annyiszor utasítottak vissza azok akiknél már mindenki azt mondta, hogy tuti befutó vagyok, hogy már nem tudom elhinni, hogy lehet esélyem lányoknál. Mindössze ezért. 21/F
2009. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
81%
18:30-as hozzászólóval teljesen egyet értek , meg félénk is vagyok :S 15/F
2009. okt. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
69%

akkor én most cáfolnék...

nem mindenki olyan hülye ribanc, elismerem vannak olyanok is, de ha megfelelő helyen keresed a kellő lányt, akkor úgyis meglesz, mert személy szerint énsem vagyok az a ribancféle, és énsem szeretem őket lány létemre...a dolog másik része, hogyha meg ezek a kicicomázott plasztikok jönnek be, akkor sajnálom, de annak csak a kigyúrt pénzeszsákok azok akik megfelelnek, mert nekik nem feltétlenül szükségesek érzelmek...

a másik meg, hogy az egy dolog, hogy félénk fiúk is vannak, de akkor mit csináljunk mi?:o lányok?:o a dominánsabb nem ilyen félénk? és a lány kérje meg a srác kezét?:o na neee...hát ez kb olyan, hogy nehogy már a nyúl vigye a puskát...

2009. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

a csalódott fiúnak...

inkább a saját megérzéseidre és ösztöneidre hallgass, mégha a legjobb barátod mondja, hogy bejössz a csajnak akkor sem biztos, de hogyha te is úgy érzed akkor meglehet...ne másra támaszkodj, nem lesznek mindig mások melletted...és mindig van remény, ne add fel;)

2009. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Sok ember általánosít pedig szerintem azt nem kellene, vannak normális fiúk és lányok csak meg kell találn9i az illetőt
2009. okt. 12. 20:36
 16/31 anonim ***** válasza:

18:30nál az igazság, tetszett hogy keményen megmondtad:D:D

+odamegyek egy lányhoz oké... és akkor mit mondjak?

amikor valakit egyáltalán nem ismerek nem tudok hogy nyitni... tudom magamat kell adni, és ezt be is tartom minden körülmények között de minimális alkalmazkodásra szükségem van.. szal nem nyithatok azzal hogy szia szereted a zenét? én gitározok, mondd te mit gondolsz bizonyos alternatív hangolásokról? ja nem tetszik a téma, bocs ... ó ja te DéenBés vagy és diszkóban ugrálsz akko már nem is kellesz... de tetszel és dughatnánk egyik nap... azért persze érzelmekkel...

haggyatokmár... mondhatjátok hogy nincs ennél egyszerűbb, de én meg azt mondom hogy alig van ennél bonyolultabb...

persze ha alapból ismerem kicsit a lányt akkor tudok hogyan nyitni felé de a nulláról lehetetlen elindulni...

2009. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
igen, tény és való, a nulláról lehetetlen elindulni, de valahogy azt a csajt is megismerted, akit mostmár ismersz...és az hogy ment?:o ezt a módszert esetleg másnál is lehet alkalmazni, ha totál egyedül nem megy, akkor esetleg be lehet vonni ismerőst, aki bemutat egymásnak, és akkor egy darabig tartja a frontot utána meg már tietek a terep...(barátnőmék is így jöttekössze, holott előtte nem is ismerték egymást...)
2009. okt. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

,jah meg olyan csajokra figyeltek fel aki alapból egy k:rva ,mégis Ő kel Nektek hiába itt írjátok/mondjátok "ribanc stb"..

"megjegyzem a pasik is tudnak eléggé lekezelők lenni a csajokkal..úgyan úgy mint a csajok a pasikkal szemben"

2009. okt. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
utóbbival igenis egyetértek...mindkét nem között megtaláljuk a két fajtát, a lekezelőt és az ellenkezőjét...
2009. okt. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok lány barátom van és egyik sem az a bekébzelt r*banc.

Mégse merek egyikőjüknél se kezdeményezni mivel szerintem a lányok nagyon is nézik a külsőt. (és én egyáltalán nem vok az a "szőke herceg" bár szőke vagyok).

Szóval ha valaki félénk esélye sincs sajnos. És nem fog odamenni a lányokhoz, előre tudván hogy úgyis kikosarazzák.

2009. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!