Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a fiúk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a fiúk nem kezdeményeznek sokszor akkor sem ha tetszik nekik egy lány?

Figyelt kérdés
Érdekelne mit gondoltok a fent említett kérdésről.
2009. okt. 12. 17:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
54%
és a fiúk akkor sem kezdeményeznek, ha szerelmesek a lányba????
2009. okt. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Hogy egy South Park epizódból idézzek:

"Ez az új rusnya kis barátod, Jamal otthona. Mivel ronda, ingyen semmit nem kap. A legapróbb dolgokért is keményen meg kell dolgoznia. Ám ez majd megtérül felnőttkorára, hisz lesz egyénisége, ami a dögös gyerekeknél ritkán alakul ki." Annyit még hozzáteszek, hogy manapság minden lány inkább dögös akar lenni, ahelyett hogy saját magát adná.

2009. okt. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis SouthPark: "Megpróbáltam egy olyan bulit csinálni, mint azok az elkényeztetett, gazdag tinilányok az MTV-n... ...és olyanná váltam, mint ők. Sátán, ne legyél, olyan szigorú magadhoz. Olyan rossz te sohasem leszel, mint ők."


És a mai lányok egy az egyben olyanok, mint elkényeztetett, gazdag tinilányok az MTV-n... ÉS bármennyire is hitetetlen: ez a fiúk többségének nem tetszik.

2009. okt. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

attól még hogy nem a partiarc beképzelt kisringyót nézem ki ugyanilyen nehéz a dolog... (najó kicsit könnyebb :D )

és ha nincs közös ismerősöm a lánnyal hogy ismerjem meg? :S

+ ja akiket ismerek azokat ismerősön keresztül vagy mert úgy hozta a sors ( pl : egy osztályba járunk :D )

de ha nekem épp az kéne akit sehogy yem érhetek el? :(

2009. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

hát akkor úgy néz ki, hogy ebben az esetben magadra számíthatsz csak...utánaolvashatsz, hogy hogy csinálják ezt mások, hiszen annyi portál van, ami ilyenekkel is foglalkozik...onnan talán meríthetsz ötleteket, vagy kérhetsz tanácsot:)

csak akad valaki olyan ismerősöd, akitől meg mered kérdezni, hogy ő hogy csinálná, hogy kezdené, meg hova menne vele...meg ilyenek...

2009. okt. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

"és a fiúk akkor sem kezdeményeznek, ha szerelmesek a lányba????"


A 20:03-as vagyok. Ismét csak azt tudom mondani, saját élmény, akárkinél próbálkoztam, akármennyire szerettem nem érdekelte, nem kellettem neki. Legutóbb egyik lánynál ráadaásul sokan már várták mikor jövünk össze, a legtökéletesebb nő akivel eddig találkoztam. Erre kiderül, hogy csak barátja vagyok. Ezek után legyen valakinek kedve bátorsága odamenni akárkihez? Talán később másképp fogom gondolni, de most asszem egy ideig a nőkkel nem foglalkozom.

2009. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

sziasztok!figyeljetek!(nem én találtam ki,nem vok ilyen okos):azért nem jó ha a lány kezdeményez,kedves 2./3. válaszoló,mert ha mindketten tetszenek egymásnak,és járnak,akkor egy ideig a fiu élvezi,hogya lány játsza a vezető szerpet,de aztán ugye mnden fiúban ott a falkavezér egyéniség...egy normális párkapcsolatban ÁLTALÁBAN a fiú a vezető.

értitek?ha nem akkor télleg irjatok,mer már kső van,kicsit fárdt az agyam:D

2009. okt. 15. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim válasza:
Nah és mi van olyankor, amikor a lánynak is tetszik a srác, szemeznek néha mondjuk a suliban, de a srác még mindig be van tojva és nem mer lépni..pedig annyira egyértelműű a helyzet! Ilyenkor mitől tartanak?
2010. febr. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán jó kérdés, pedig sokszor egyértelmű a helyzet.
2010. febr. 11. 17:12
 30/31 anonim ***** válasza:

20009.10.15


"egy normális párkapcsolatban ÁLTALÁBAN a fiú a vezető"


Egy normális kapcsolatban a férfi kezdeményez, de nem a férfi a vezető. Csak azt hiszik:D

2010. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!