Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon elmondja majd az ismerős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon elmondja majd az ismerősöknek hogy csak hülyített engem és csak szexre akart? Ezt elmondják a pasik?

Figyelt kérdés
Sok közös ismerősünk van. Én egy "naiv" jókislány vagyok, csendes, aranyos stb. Ő meg egy csajozós ösztönlény, tudja is róla mindenki hogy nagy csajozó. Nekem ez nagyon ciki mert teljesen beleestem és ezt el is mondtam egy közös ismerősnek....A srác meg persze semmit sem érzett irántam, viszont olyanokat mondott nekem hogy nem semmi. Nagyon tudott udvarolni. Szerintetek elmondja hogy csak hülyített, vagy az ilyet nem szokták elmesélni?
2013. jún. 22. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy úriember-e... én nem tartom magam annak, de bunkó köcsögnek se

szóval én kb 1-2 legjobb barátomnak mondanám ha ilyen lenne, de csak diszkréten nekik is és megbizonyosodnék, hogy ők nem adják tovább


Viszont ha nem tisztel akkor haveroknak szinte tuti, hogy meséli majd üvöltözve és ők meg büszkén lepacsiznak vele, és húznak egy új strigulát a falra és nem foglalkoznak vele, hogy ki tudja meg és ki nem

2013. jún. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát nem éppen úriember...De amúgy nem szexeltünk, addig nem jutottunk el. Csak az hogy tudta hogy én szeretem őt mert nagyon tudott hatni az érzelmeimre, kb hülyének nézett és az is voltam. De szex nem volt.
2013. jún. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!