Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs annyi tartás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Miért nincs annyi tartás a nőkben, hogy elmondják, miért ér véget részükről egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Tudom a kérdésemben durván általánosítok, de ne vegye senki sértésnek akire nem vonatkozik. :)

Nos, az a lényeg, hogy megismerkedtem innen Gyk.-ról egy 16 éves lánnyal és nagyon bejött a személyisége nekem, csak annyi volt a bibi, hogy én Hódmezővásárhelyen lakom, ő meg Tatabányán. Nekem csak valószínűleg a jövő hónapban lett volna pénzem hogy elutazzak hozzá. Próbáltam beszélgetni vele, minél többször, ha más nem legalább egy 10 percre, de úgy látszik ez nem használt. Ma vettem észre, hogy letiltott és még a telefont sem vette fel, hogy legalább elmondja hogy ennyi volt.

Tényleg ennyire nehéz őszintén megmondani, hogy ennyi? Mert megértettem volna, de így..... Meg az se tom, hogy mit, hol hibáztam el. :S


2013. márc. 4. 18:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát 16 éves csaj, ráadásul itt ismerted meg. Legyen elég annyi, hogy én nem csodálkozom.
2013. márc. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
azért mert még nem nő
2013. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az itteni nők egy részével nekem is a f.szkivan ám... Tisztelet a néhány kivételnek, akit nem ismerek!
2013. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Üdv kérdező!


Ez független attól mennyi idős,velem egy 24 éves csaj sinálta ezt meg.Íme a kérdésem...manapság ez a menő úgy látszik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. márc. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, ebben biztos vagyok, hogy nem nő, ez az én saram. De azt nem értem, hogy akkor mért nem tudja megmondani, hogy min kellene változtatnom, még ha szakítunk is, hogy legközelebb ne essek ilyen hibába.
2013. márc. 4. 18:47
 6/13 anonim ***** válasza:
Kérdező!Miért gondolod hogy te vagy a hibás??Szerintem itt ő a hibás hogy nincs mersze megmondani.Lehet hogy semmit nem ibáztál,egyszerűen elefutottál egy didota lányba.Majd jön egy másik.Nem kell azt gondolni egyből hogy te vagy a hibás.Ez egy baromság!
2013. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*idiota
2013. márc. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Túl fiatal még,ennyi az egész.
2013. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bepasizott vagy tetszik neki egy srác a saját városában. Bevallom, én is csináltam már hasonlót, bár én csak szimplán mondtam, hogy én ezt nem akarom és onnantól nem írtam neki vissza.
2013. márc. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értelek és köszönöm, de legtöbbször azzal állnak elő a válaszolók, hogy biztos én (is) csináltam rosszul valamit, ezért gondolkoztam, hogy milyen lépést követhettem el, aminek ez lett a vég kifejlete. De mondjuk tudtam erről a volt pasiról, aki ilyen távkapcsolatban járt vele ő is régebben vele (Gyoma), de nem hittem volna hogy újra összejön vele.
2013. márc. 4. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!